FHL: KEJŽLICE-Ježci 2:4, SHL: Pivo-KEJŽLICE 6:13

Zápasy Světlá (SHL)

V SHL jsme obhájili šesté místo

16. března 2016 v 21:07 | mirda
Ve Světlé vyvrcholila sezóna v play off. Náš tým se probojoval do skupiny, která bojovala o 5. až 8. místo. ,, V semifinále" jsme se potkali s Březinkou.

V prvním zápase jsme podali velmi dobrý výkon hlavně v první polovině zápasu a soupeře po většinu času přehrávali, ale naše koncovka nebyla dobrá. Naopak soupeř vyrážel do brejků ve kterých byl hodně nebezpečný a hlavně přesný. Takže výsledkem byla prohra 4:2.

HC SRŠNI Kejžlice - Dolní Březinka 2:4

G: Fanda, Ondra
A: Čába, T. Maršík

Škvařil
Mirda, Olda, Euro, Váca
T. Maršík, Ondra P., Semínko - Fanda, Čába, Hany, Vápno

V odvetě jsme nastoupili s taktikou nechat soupeře tvořit hru a my budeme vyrážet do brejků.
Tato taktika se ukázala jako dobrá. Březinka sice opticky byla lepší, ale protiútoky v podání Čáby s Fandou byly opravdu efektivní. S podporou dobře chytajícího Běldy jsme zápas dokázali vyhrát 5:4.
V nájezdech kraloval Bělda, který zneškodnil všechny tři nájezdy. Rozhodující branku vstřelil Číra svým klasickým blafákem do forhendu a rozhodl o postupu Sršňů do souboje o páté místo.

HC SRŠNI Kejžlice - Dolní Březinka 5:4 nájezdy 1:0

G: Fanda 2x, Čába 2x, Hany
A: Fanda, Mirda 2x, Čába

Bělda
Mirda, Euro, Číra
Fanda, Čába, Hany - Vápno, Semínko, Vládík

Utkání o 5. místo jsme hráli proti Dolnímu Městu.
Našemu týmu v tomto zápase chyběli obránci a tak na nezvyklém postu nastoupil kapitán Čába.

V první třetině jsme výborně plnili náš taktický plán a Angrešťáky nepouštěli do žádných šancí.

Druhou třetinu jsme začali ještě lépe, když se Euro trefil od modré a náš tým vedl 1:0. Soupeři se podařilo vyrovnat po pěkné individuální akci Pepi Kavky. Ještě do konce třetiny se soupeř ujal vedení díky brance Ládi Vence.

Ve třetí třetině jsme se snažili výsledek otočit, ale proti byl opět Láďa Venc, který dvěma góly rozhodl o vítězi utkání. V poslední minutě se podařilo Fandovi snížit po krásné spolupráci s Čábou.

HC SRŠNI Kejžlice - Dolní Město 2:4

G: Euro, Fanda
A: Jarda, Čába

Bělda
Mirda, Čába, Euro
Fanda, Ondra Kruntorád, Hany - Jarda, Pavel P., Vápno

Šesté místo v letošním ročníku SHL je pro Sršně dobrý výsledek. Především po odehrání základní části, kdy se nám vůbec nedařilo a skončili jsme v tabulce předposlední.

Na slavnostním vyhlášení byl vyhlášen Ondra Pavlas nejužitečnějším hráčem Druhé ligy. Gratulujeme!!!

Vítězná série skončila po osmi zápasech

14. února 2016 v 21:10 | mirda
V SHL jsme ukončili naši skvělou sérii výher se nečekaným soupeřem a to Kámenem.

Nejdříve jsme nastoupili k zápasu s Kunemilí
Zápas byl jak na houpačce - každý chvilku tahal pilku. Z vítězství jsme se nakonec přece jen radovali my, když těsně před koncem rozhodl Semínko.

HC SRŠNI Kejžlice - Kunemil 6:5

G: Ondra, Hany, Semínko, Euro, Fanda, Sedlo
A: Mlíčko, Číra, Ondra, Semínko,Euro, Sedlo

Bělda
Váca, Míchy, Euro, Olda
Mlíčko, Ondra, Semínko - Fanda, Sedlo, Vápno - Mirda, Číra, Hany

Do zápasu s Kámen jsme šli jako papíroví favorité, ale naše sestava byla velmi oslabená a podle toho taky zápas vypadal. Naše hra byla bídná a nepřesná. Chyběla nám dravost v útoku. Ani soupeř neoplýval žádným hokejovým géniem, ale přece jen byl důslednější a přesnější v koncovce a zaslouženě náš oslabený tým porazil.

Kámen - HC SRŠNI Kejžlice 3:0

Bělda
Váca, Mirda, Váca
Jarda, Semínko, Sedlo - Hany, Vápno, Jelen

Skvělá série v SHL pokračuje

26. ledna 2016 v 21:05 | mirda
I v dalších čtyřech zápasech SHL pokračuje skvělá série Sršňů. Všechny tyto utkání jsme dokázali vyhrát.

V zápase s Kunemilí jsme dlouho jsme tahali za krčí konec provazu a téměř celý zápas prohrávali, ale v poslední minutě se podařilo vyrovnat Fandovi.
V nájezdech kraloval Bělda, když zneškodnil tři pokusy soupeře. Za náš tým byl po pěkném zakončením úspěšný Číra.

Dalším soupeřem byla Příseka.
V dalším vyrovnaném zápase jsme nepředvedli nijak oslnivý výkon, ale opět se nám dařila hra v obraně a soupeře přetlačit o jediný gól.

Další dvě utkání byla s nejslabším účastníkem SHL Dolní Krupou

První mač s tímto soupeřem vyzněl pro náš tým naprosto jednoznačně. Od začátku do konce jsme měli tento zápas pod kontrolou a i střelecky nám to docela šlo.

Dolní Krupá - HC SRŠNI Kejžlice 1:11

G: Číra 3x, Fanda, Semínko, Ondra 2x, Vládík 2x, Kovajda, Jelen
A: Ondra 3x, Kovajda, Míchy 2x, Olda, Hany, Semínko 2x, Euro

Bělda
Váca, Euro, Olda, Míchy
Vládík, Ondra, Semínko - Fanda, Kovajda, Jelen - Hany, Sedlo, Vápno

Druhý souboj nebyl tak jednoznačný, ale ne kvůli tomu že by se soupeř zlepšil, ale proto že jsme nehráli dobře hlavně nám vázla kombinace. I přes to jsme dokázali v pohodě vyhrát.

13. ledna 2016 v 21:19 | mirda
Ve Světlé jsme zahájili dvěma zápasy účinkování v ,, Druhé lize" a oba jsme po tuhém boji ovládli.

První zápas jsme odehráli proti Kámenu.
Utkání bylo hodně vyrovnané. V němž zazářil Hany, který vsítil dvě veledůležité branky. Zápas se podařil i Vápnovi, který nevídanou střelou zaskočil brankáře soupeře. Všechny naše útoky odehráli kvalitní mač i díky zlepšené hře do obrany, ve které se nám začíná celkem dařit.

Druhým soupeřem bylo Dolní Město.

Těžké a tvrdé utkání se podařilo zlomit na začátku třetí třetiny, kdy za stavu 1:1(první góĺ dal Míčko přesnou dorážkou tvrdé střeli Semínka) si pěkně odstavil tělem Fanda Kavečku a parádní kličkou zasunul touš do branky - 2:1. Třetí branku, po parádním sólu Čáby a jeho skvělé přihrávce, přidal Jarda, když přesně zakončil samostatný nájezd. Dolnoměšťáci odpověděli velkým tlakem, který rychle zužitkovali a snížili na 3:2. Dalším akcím soupeře jsme již i s trochou štěstí dokázali odolat a uhrát druhé vítězstvi v roce 2016.

V novém roce konečně naši parťáci z Čejova začali stíhat začátky zápasů - A JE TO ZNÁT. Hlavně v prvních třetinách na organizaci naší hry. Tak hoši jen tak dál!!!

25. prosince 2015 v 21:19 | mirda
Tato sezóna není špatná jen v Humpolci, ale ve Světlé si vedeme snad ještě hůře, o čemž mluví poslední výsledky. Bez našeho elitního střelce Ondry P. nejsme schopni v zápase skórovat více než dvakrát a prohráváme i se soupeři, kteří jsou v našich silách. Což nás kapitulovalo na předposlední místo tabulky po odehrání první části SHL. V pondělí 4.1. 2016 začínáme druhé kolo, kde budeme bojovat ve druhé lize s výhledem bojovat ještě o konečnou pátou pozici, ale to musíme naše výkony zvednout minimálně o sto procent.

Hany, Čába, Jelen - Mlíčko, Vládík, Semínko

Příští zápas 4.1. 2016 20:30 proti Kámenu.

Tápání ve Světlé pokračuje

11. listopadu 2015 v 21:02 | mirda
Další dva zápasy jsme odehráli ve Světlé, ale mizérii této sezóny se nepodařilo prolomit ani proti Litpůlu či Dolnímu městu.

V zápase s Litrpůlem, ve kterém poprvé náš dres oblékl Honza Sedláček, nám celkem vyšla první třetina, ve které jsme několikrát postupovali několikrát sami na brankaře, ale ujala se pouze jedna střela našeho nováčka v týmu. Naneštěstí se soupeři těsně před koncem třetiny podařilo vyrovnat.

Začátek druhé třetiny byl jak z hororu. Po dvou velkých chybách jsme dvakrát inkasovali a další gól přidal Litrpůl v přesilovce. Ještě se nám podařilo snížit na 4:2. Ale nehráli jsme vůbec dobře a Bělda v ohni střel ukazoval svoji současnou výbornou formu, ale za tak to děravou obranou by kapituloval i Dominátor takže zápas se zastavil na konečném skóre 3:8.

HC SRŠNI Kejžlice - Litrpůl 3:8

G: Onda P. 2x, Honza Sedláček
A: Michal,Vládík, Jarda

Bělda
Mirda, Váca, Euro, Michal
Vládík, Ondra P., Honza - Vápno, Hany, Jarda, Jelen

V derby s Dolním Městem jsme nastoupili bez elitního hráče naší sestavy Ondry P. a to se podepsalo pod naším výkonem více než by jsme si dovolili připustit. Naše hra byla mdlá bez rychlosti a nápadu v útoku. Dolák sice nehrál špatně, ale na tři góly z pěti jsme soupeři v podstatě namazali takovým způsobem, že Honza Dolejš, který nahradil nemocného Běldu, nedostal šanci úspěšně zasáhnout.

Tento zápas byl z naší strany mizerný až špatný. S takovou hrou, pokud se výrazně nezlepšíme, a přístupem, dostaneme v dalších zápasech se Zlodějkou a Hurtovou Lhotou takové nakládačky, že nás budou strašit i v Kejžlici u pozápasovém pivu!!!

28. října 2015 v 18:46 | mirda
Ve Světlé jsme odehráli tři zápasy během pěti dnů. Prvním soupeřem byl nehorší tým minulého ročníku Dolní Krupá.

A v zápase to bylo od začátku znát hned od prvního střídání, kdy se prosadil Jelen. Hned do páté minuty zvýšil Ondra P., který zahájil svoje pětigólové představení. Postupem času skóre narůstalo a narůstalo až na konečných 12:1.
V tomto zápase se poprvé v našem dresu představili Pavel Paťha a Tomáš Marek alias Mlíčko, který si bohužel nepříjemně poranil rameno.

HC SRŠNI Kejžlice - Dolní Krupá 12:1

G: Ondra P. 5x, Pavel Paťha 3x, Semínko 2x, Jelen 2x
A: Ondra P. 3x, Olda, Semínko 2x, Pavel Paťha 2x, Jarda 2x, Vláďa, Vápno

Bělda
Míchy, Vládík, Euro, Olda
Semínko, Ondra P., Mlíčko - Jelen, Vápno, P. Paťha - Jarda

V druhém utkání bylo naším sokem družstvo z Příseky.

Zápasu se nezúčastnil žádný z našich reportérů. Ale dle slov Váci byl zápas celkem vyrovnaný, ale rozhodla lepší efektivita našich střelců.

HC SRŠNI Kejžlic - Příseka 4:2

G: Jarda, Ondra P., Semínko, Vládík
A: Ondra P. 2x, Čába, Fanda

Bělda
Olda, Váca, Euro, Vládík
Vápno, Čába, Fanda - Jelen, Ondra P., Semínko - Jarda, Hany

Třetí zápas byl s tradičním rivalem Pivem, které v této sezóně má velmi dobré výsledky.

Brzy jsme zjistili, že to není náhoda. Pivo solidně doplnilo kádr a stává se z tohoto týmu nebezpečný protivník.

Zápas byl dlouho nerozhodný 0:0 díky brankářům. Prní gól zápasu zaznamenal Ondra P. po kombinaci s Vládíkem. Bělda podával kvalitní výkon, ale přece jen na konci druhé třetiny inkasoval, kdy útočník soupeře tvrdou střelu procedil skrz lapačku. Stav po druhé třetině 1:1.

V úvodu třetí třetiny jsme chybovali ve vlastním obraném pasku a výsledkem byl druhý gól v naší síti. Sršni chtěli zápas otočit, ale vůbec se nám nedařila hra do útoku a nebyli jsme vůbec schopni vytvořit si brankové příležitosti. Naopak Pivo korunovalo svůj dobrý výkon dvěma puky v naší síti.

22. října 2015 v 8:57 | mirda
V prvním zápase nové sezóny SHL jsme nastoupili proti favorizovanému MONTRAZU.

Zápase měl Montraz převahu, ale Sršni bojovali o to neudělat si na začátek ostudu a to se také povedlo. Porážka o čtyři branky není hrozivá a plně odpovídá dění na ledové ploše.

17. února 2015 v 20:54 | mirda
Další dva zápasy jsme odehráli ve Světlé. A opět se nepodařilo bodovat.

V prvním utkání jsme hráli se Zlodějkou. Tým ve kterém nastupuje celá řada hráčů, kteří hráli i ve vyšších soutěží, se v tomto zápase řádně zapotil, aby tým Sršňů dokázal porazit. I když tomu konečný výsledek 8:3 neodpovídá. Našemu týmu vyšla především první třetina, kdy jsme hráli velmi dobře a Zlodějku nepouštěli do šancí. I začátek druhé třetiny byl celkem vyrovnaný a vyrovnané bylo i skóre 2:2, ale pak přišlo naše oslabení a branka na 3:2. Naše koncentrace opadla a na to zkušený soupeř čekal a přidal další dvě jednoduché branky. Poslední část hry nepřinesla už žádný ovrat neboť v tomto zápase nastoupilo pouze devět Sršňů a sil již nebylo na rozdávání.

Zlodějka - HC SRŠNI Kejžlice 8:3

G: Ondra P., T. Maršík, Čába

Bělda
Mirda, T. Maršík,Vládík
Seminko, Ondra P., Vápno - Fanda, Čába, Hany

Druhé utkání jsme odehráli s kvalitním týmem Litrpůlu.

V tomto zápase jsme podali bojovný výkon. Ale první polovina zápasu se nám moc nepovedla a zhruba v polovině druhé třetiny jsme prohrávali už 6:1, ale tentokrát jsme se zvedli a do konce třetiny dokázali snížit na 6:3. Ve třetí třetině jsme zabojovali a stáhli jsme rozdíl dvou gólů - 7:5. Za tohoto stavu jsme měli velikou příležitost snížit na rozdíl jedné branky, ale nedokázali jsme dotlačit puk za záda brankáře. A opět platilo nedáš dostaneš a z podobné akce jsme jsme inkasovali.
Do konce třetiny přestřelka pokračovala a její výsledkem byl konečný stav 9:7.

6. února 2015 v 20:32 | mirda
V pátém kole Světelské první ligy, jsme hráli s Kunemílí.

Sršni se sešli v solidní sestavě včetně Hugana naproti tomu Kunemíl ,,pouze" v sedmi.

Opět nám utekl začátek utkání a rychle jsme prohrávali 0:3 (dvě zaváhání jinak výborně chytajícího Běldy určily obraz zápasu), to se podařilo snížit na rozdíl jedné branky, ale soupeř díky hráči Kapicovi vždy dokázali odskočit na rozdíl dvou až tří branek, který udržel až do závěrečné sirény. Náš výkon byl takový nemastný a neslaný trochu bez jiskry a odhodlání. V odvetách první ligy nás čeká dalších pět těžkých zápasů ve kterých bude naším hlavním cílem odehrát tyto mače tak abychom si neudělali ostudu.

31. ledna 2015 v 20:48 | mirda
Ve Světlé náš tým odehrál další tři zápasy v ,,1. lize". V těchto zápasech se potvrdila naše obava, že v této soutěži bude každý urvaný bod velmi cenný suvenýr. Všechny tři utkání měla podobný scénář. Sršni bojovali jako o život, ale kvalita protivníků byla přece jen o jeden až dva stupínky na vyšší úrovni a proto zaslouženě vyhráli. V těchto zápasech byli oporami brankáři. Tradiční ochránce naší branky Bělda a v zápase s Hurtovkou na rychlo zaskakující Hugo. Jejich výkony nás uchránili od debaklů.

Litrpůl - HC SRŠNI Kejžlice 6:2

Po dlouhé době Sršni bez Mirdy. Vápno premiérový GÓÓÓL!

G: Vápno, Čába
A: Semínko, T. Maršík

Bělda
Euro, Váca, Mihal, Olda
T. MRŠÍK, Jelen, Čába - Vápno, Fanda, Hany - Semínko

Hurtova Lhota - HC SRŇI Kejžlice 5:1

Výtečný Hugo v brance dlouho držel šance na bodíky. Ustřelené Mihalovo ucho = Vápno má ránu :-). Třetí lajna bez obdržené branky!!!

G: Čába
A: Semínko

Hugo
Mirda, Euro - Ešus, Olda
T. Maršík, Ondra P., Vládík - Semínko, Čába, Fanda - Jelen, Hany, Vápno

Montraz - HC SRŠNI Kejžlice 7:2

Asi nejslabší výkon. Bez velkých šancí na úspěch. Ešusův parádní gól.

7. ledna 2015 v 21:22 | mirda

Se zpožděním se vracím k dvěma předvánočním zápasů ve Světlé.

V prvním jsme hráli proti letos silné Kunemíli.

Tento zápas přinesl naprosto vyrovnaný a zajímavý zápas, ve kterém jsme z počátku prohrávali, ale jako již mnohokrát ve Světlé jsme dokázali zápas otočit a připsat si další cenné body.

Kunemíl - HC SRŠNI Kejžlice 4:6

G: Ondra 3x, Ešus, T. Maršík, Číra

A: T. Maršík 2x, Ondra, Olda, Semínko

Bělda

Euro, Váca, Olda, Číra

Semínko, Ondra, Vládík - Fanda, T. Maršík, Ešus - Mirda, Vápno

Ve druhém utkání jsme hráli s nejslabším účastníkem SHL s Horní Krupou.

Tento zápas nás nezastihl v nijak oslnivé formě, ale soupeř byl opravdu velmi slabí a tak výsledek utkání byl jen otázkou skóre, které jsme navýšili především v poslední třetině.

HC SRŠNI Kejžlice - Horní Krupá 16:2

G: Číra 4x, Jarda 3x, T. Maršík 3x, Čába 2x,Vládík 2x, Fanda, Jelen

A: T. Mašík 3x, Fanda 3x, Jarda 3x, Čába 3x, Číra 2x

Bělda

Euro, Váca, Mirda, Číra

Jarda, Čába, Fanda - Jelen, T. Maršík, Vládík - Vápno

Díky těmto výsledkům jsme postoupili do skupiny, která bude bojovat o titul. Celkově jsme skončili na šestém místě, ale od čtvrtého Litrpůlu nás dělo jen horší skóre.

V prvním zápase v boji o titul jsme se utkali se Zlodějkou.

Soupeř v na tento zápas nedorazil v nejsilnější sestavě a tak jsme s ním odehráli celkem vyrovnaný zápas. Sice první třetinu jsme prohráli 2:0, ale hned v úvodu druhé se nám podařilo vyrovnat. Na naše vyrovnání soupeř zareagoval velmi rychle a ujal se vedení 3:2. Pak po velké chybě Mirdy soupeř opět odskočil na rozdíl dvou gólů, ale naše odpověď přišla záhy. Stav po druhé třetině 4:3.

V závěrečné části jsme se snažili výsledek otočit, ale tentokrát se nám úplně nedařilo a Zlodějka rozhodla dvěma góly na konečných 6:3.

26. listopadu 2014 v 21:00 | mirda

Dnešní článek zhodnotí poslední tři vystoupení v SHL.

V prvním zápase jsme nastoupili proti Kámenu.

Tento zápas přinesl velmi vyrovnanou partii, ve které jsme celý zápas dotahovali, ale v závěru jsme strhli vítězství na svou stranu a to především díky hatricku Číry.

HC SRŠNI Kejžlice - Kámen 6:4

G: Číra 3x, Mirda, Kovajda, Čába

A: Čába 2x, Kovajda, Číra, Mirda, Bělda

Bělda

Jéža, Váca, Číra, Olda

Mirda, Čába, Kovajda - Jelen, Hany, Vápno

Druhý zápas jsme hráli proti Hurtově Lhotě.

V tomto zápase nám soupeř nedal ani čuchnou a nastřílel nám deset gólů.

Hurtova Lhota - HC SRŠNI Kejžlice 10:1

G: Vládík

A: Ondra P.

Bělda

Mirda, Číra, Euro, Míša

Vládík, Ondra P., Čába - Jelen, Hany, Jarda

Ve třetím utkání jsme narazili na stejně silný tým Zlodějky. Ani Zlodějce jsme nedokázali vůbec čelit a dostali jsme opět pěkný nášup dvanácti banánů.

6. listopadu 2014 v 21:09 | mirda
V pondělí jsme odehráli derby s Dolním Městem.

První třetina našemu týmu nevyšla. Hra se nám příliš nedařila a ještě se nám nedařilo hlídat Láďu Vence. A i proto jsme ji prohráli 2:0.

Ve druhé třetině jsme se zlepšili a také v koncovce jsme se začali prosazovat a tak se nám podařilo vyrovnat na 3:3.

Ale při vstupu do třetí třetiny jsme opět inkasovali a opět jsme doháněli náskok soupeře. To se povedlo v zápase střelecky disponovanému Vládíkovi, který zkompletoval svůj hattrick. Vítěznou branku vstřelil Ešus, který svým aktivním napadáním získal kotouč a z brankoviště překonal brankáře soupeře.

HC Dolní Město - HC SRŠNI Kejžlice 4:5

G: Vládík 3x, Čába, Ešus
A: T. Maršík 2x, Mirda

Bělda
Euro, Mirda, Číra, Olda
Jarda, T. Maršík, Vládík - Ešus,Čába, Jelen

Další zápas hrajeme v neděli 16.11. od 20:30 proti Kámenu.

Litpůlu jsme natočili devítku

2. listopadu 2014 v 20:46 | mirda
V dalším kole jsme hráli s Litpůlem.

Litrpůl je kvalitní tým, se kterým jsme hráli o páté místo v minulé sezóně. Ale tentokrát jsme se sešli v dobré sestavě a podali jsme velmi dobrý výkon ve všech řadách. Střelecky náš tým táhli Mára a Ondra P., v dobrém světle se ukázala další Čejovská akvizice Tomáš Maršík. Konečný výsledek 9:1 mohl být ještě vyšší.

HC SRŠNI Kejžlice - Litrpůl 9:1

G: Mára 3x, Ondra P. 2x, Mirda 2x, Vláďa, Jarda
A: Mára 3x, Ondra P. 2x, Tomáš M. 2x, Jéža

Bělda
Euro, Olda, Jéža, Filip
Mirda, Ondra P., Mára - Hany, Tomáš M., Vláďa - Jarda

V příští zápas je v pondělí 3.11. od 20:30 proti Dolnímu Městu.

Ondra P. sestřelil PIVO

27. října 2014 v 16:30 | mira

Ve čtvrtek 23.10. jsme nastoupili ve Světlé proti PIVU.

Pivo je starý známí soupeř, který nás často neporáží, ale vždy dokáže velmi znepříjemnit cestu k vítězství. To potvrdili i v tomto zápase a nebýt Ondry P., který v tomto zápase pálil ostrými, jen obtížně by náš tým zvítězil.

HC SRŠNI Kejžlice - PIVO 4:1

G: Ondra P. 3 x, Čába

A: Ešus, Jelen, Čába

Bělda

Mirda, Olda, Euro, Michal

Vláďa, Ondra P., Jarda - Víťa, Čába, Ešus - Hany, Jelen

Další zápas nás čeká v pondělí 27.10. od 20:30 proti Litrpůlu.

Těsná výhra nad Přísekou

22. října 2014 v 20:44 | mirda
Ve třetím kole SHL byl naším soupeřem nováček soutěže mužstvo Příseky.

Hned od začátku bylo patrné, že nás čeká velmi nepříjemný soupeř ani ne tak hokejovým umem, ale svojí bojovností a urputností. A tak jsme celý zápas dotahovali jednobrankové manko, které se nám podařilo vyrovnat díky přesné střele Ondry na začátku třetí třetiny. Rozhodující branku asi sedm minut před koncem vsítil Kovajda.

HC SRŠNI Kejžlice - Příseka 3:2

G: Čába, Ondra P., Kovajda
A: Mira, Kovjda, Čába

Bělda
Mirda, Euro, Číra, Olda
Kovajda, Ondra P., Čába - Jelen, Vládík, Hany - Jarda

V dalším kole hrajeme proti PIVU a to ve čtvrtek 23.10. od 20:30.

Prchal si nás povodil

14. října 2014 v 21:02 | mirda

Ve druhém zápase ve Světlé jsme na nastoupili proti Druhanovu.

V naší sestavě se objevili dva nováčci Petr Veleta alias Pupin a Michal Kotlík alias Ešus, ale pro Pupina to nebyla šťastná premiéra, protože hned ve svém prvním střídání utrpěl nepříjemné zranění žeber.

V zápase jsme nepodali moc dobrý výkon a hlavně jsme vůbec nedokázali ubránit klíčového hráče soupeře Prchala, který nám nasázel šest gólů. Po první třetině jsme prohrávali 4:0. Sice se nám podařilo snížit na 4:3, ale soupeř nám opět odskočil na 6:3. Našemu týmu se opět podařilo snížit na rozdíl jediného gólu, ale v závěru jsme již nedokázali vyvinout dostatečný tlak a soupeř rozhodl zápas sedmou brankou.

HC SRŠNI Kejžlice - HC Druhanov 5:7

G: Vláďa 2x, Ondra P., Čába, Jarda

A: Ondra P. 2x, Hany, Jelen, Euro

Bělda

Mirda, Euro, Ešus, Olda,

Vláďa, Ondra P., Hany - Jelen, Čába, Jarda, Pupin

V dalším kole hrajeme proti nováčkovi z Příseky a to v pátek 17.10. od 20:30.

Na úvod porážka od Montrazu

7. října 2014 v 21:51 | mirda

V úterý 30.9. jsme začali novou sezónu ve Světlé. Naším prvním soupeřem byl jeden z hlavních aspirantů na titul Montraz.

Podle toho se i zápas probíhal. Montraz útočil a Sršni odráželi jeden protiútok za druhým. Což se nám v celku dařilo především díky výborně chytajícímu Běldovi. Ale i přes jeho výborný výkon jsme nedokázali soupeře výrazněji potrápit a v oslabené sestavě jednoznačně prohráli 5:0.

HC SRŠNI Kejžlice - Montraz 0:5

Bělda

Mirda, Euro, Olda

Ondra P., Vláďa, Michal - Jelen, Hany, Jarda

Další utkání je na programu ve čtvrtek od 20:30 proti Druhanovu.

Sršni pátí v SHL

25. března 2014 v 21:31 | mirda
Ve stínu slavného vítězství v Silver FHL jsme dosáhli výborného výsledku i ve druhé soutěži ve které nastupuje tým Sršnů a to 5. místo v SHL. Před naším týmem skončili pouze mužstva Zlodějky, Březinky, Montrazu a Hurtovi Lhoty.

Poslední dva zápasy jsme hráli v pátek proti Pivu a v sobotu proti Litrpůlu.

V zápase s Pivem nám na postup do malého finále stačila i remíza, ale Sršni hrající ve velké pohodě soupeře dokázali porazit. Největší problémy jsme měli v úvodu druhé třetiny, kdy jsme hráli v oslabení, ale to náš tým podržel Jeník. Potom už jsme byli v zápase lepší a po zásluze jsme zvítězili.

Pivo - HC SRŠNI Kejžlice 1:4

G: Ondra, Kovajda, Čejen, Číra
A: Čába, Kovajda, Jéža

Jeník
Euro, Michal, Číra, Jéža
Čába, Čejen, Kovajda - Vláďa, Ondra P., Fanda - Mirda, Láďa

V malém finále jsme narazili na silný Litpůl.
První třetina se odehrávala v režii Litrpůlu. Sršni inkasovali v oslabení, ale postupem času jsme převzali iniciativu a v druhé třetině Ondra P. V přesilovce vyrovnal. Do vedení nás dostal Vláďa, který dal branku pohotovou střelou. V dalším průběhu jsme měli ještě několik velkých šancí celkem třikrát nastřelili tyč. Klid do našich řad vnesl Ondra P., který využil přesnou přihrávku Ondry K..
Poslední třetina se již odehrála bez branek. Škoda je jen zranění Vládíka v posledních minutách zápasu.

HC SRŠNI Kejžlice - Litrpůl 3:1