Poslední výsledky:
FHL: KEJŽLICE-Ježci 2:4, SHL: Pivo-KEJŽLICE 6:13

O klubu

HC Sršni Kejžlice

23. dubna 2008 v 10:53
Hokejový klub Hc Sršni Kejžlice má svůj původ v obci na okraji pelhřimovského okresu, nedaleko Humpolce. Obec má něco okolo 350 obyvatel.
Tento klub vstoupil do podvědomí hokejového světa sezónou 2007/2008, kdy poprvé absolvoval sezonu ve FREEZE HOCKEY LEAGUE.
Během této sezóny dokázal porazit alespoň jednou téměř každý tým. Pouze "Bar u Jeffa" zvítězil dvakrát. Když podruhé těsně vybojoval vítězství 9:8. A s Kochánovem Sršni jednou prohráli a jednou remizovali 4:4. Bohužel vzniklo velké napětí mezi týmem Sršňů a týmem Ježků. Tým Ježků následně udal Sršně, že mají hráče, který nesplňuje podmínky ligy. Hráč nesmí odehrát v sezóně v níž nastupuje ve FHL a v sezóně předešlé ani jediné utkání registrované soutěže. Martin Satrapa nastoupil ke dvěma utkáním v předešlé sezóně v juniorském týmu Světlé nad Sázavou. Za tento prohřešek byl náš tým potrestán odebráním všech, do té doby získaných, bodů. 47. Přesto jako výstrahu pro ostatní týmy i po tomto otřesu porazil Hořepník, tým, který vyhrál základní část. Sršni nakonec skončili na předposledním místě. V případě, že by mu nebyly odebrány body, skončil by na třetím místě.
S pominutím nepříznivého konce, lze hodnotit sezónu jako úspěšnou. V klubu vznikla dobrá parta, která je příslibem kvalitní budoucnosti. Vítězem kanadského bodování klubu se stal Radek Čábera, který v lize obsadil výborné třetí místo, stal se také králem asistentů v klubu. V čele tabulky střelců Sršňů stanul Ondřej Kruntorád. Branku úspěšně hájil Miroslav Vodrážka.
Nechť v příští sezóně Sršni vysunou své hroty...
Pozn.: Pokud by se někdo ujal vytvoření úvodu k tomuto článku o historii klubu, velmi by se to šiklo :-) Jak se to vlastně všechno seběhlo, že Sršni začali hrát hokej na poli přátelském já dost dobře nevím, jsem pozdější přírůstek :-) Popřípadě napište svůj text na e-mail..

Humpolecká sršní aréna . . .

18. června 2007 v 11:42 | AndrewK
V pátek 10. 2. 2006 večer se pod tíhou sněhu zřítila střecha humpoleckého zimního stadionu. Nikdo nebyl zraněn. Půl hodiny před zřícením střechy ze stadionu odešlo asi 30 dětí. Před neštěstím byl v hale trénink sportovců, v době, kdy se střecha zřítila ale už naštěstí všichni odešli.
Na místo i přesto, že na stadionu nikdo být neměl, vyjela záchranná služba, po prohledání trosek ale hasiči konstatovali, že pod nimi žádní lidé nejsou.
Na místo vyrazili i zástupci města, míří sem i zástupce firmy, která stadion před dvěma lety postavila. Podle vyjádření starosty Jiřího Kučery pro ČTK se posunul jeden nosník a poté praskly dvě vzpěry, v té chvíli byly děti evakuovány. Asi za půl hodiny střecha spadla.
V dané chvíli se zdálo že s pádem stadionu se zhroutil i veškerý humpolecký hokejový svět . . . Pohled na trosky kdysi tak hrdé arény byli zarmucující.. Byl to bezesporu nejhonosnější zimní stadion, který se v tehdejší době v Humpolci nacházel.... A takhle to s ním dopadlo..
Snaha obnovit hokejový stánek však byla větší než nepřízeň hokejového osudu... v pátek 22. prosince se uskutečnilo slavnostní otevření nové, mnohem honosnější hokejové haly..
HC Sršni Kejžlice se po dvou neúplných letech těší na další úplnou sezónu... která bude s největší pravděpodobností i první soutěžní.... přijďtě povzbudit své muže... syny... strýce... dědečky.... Budou bojovat, bojovat velice, za čest vesnice... s hrdým jménem... Kejžlice ......
 
 

Reklama