Poslední výsledky:
FHL: KEJŽLICE-Ježci 2:4, SHL: Pivo-KEJŽLICE 6:13

Aktuálně

V únoru Sršni na FOX ICE HOCKEY CUP - BUDAPEŠŤ!

14. listopadu 2018 v 10:59 | AndrewK
Máme za sebou turnaj ve Švýcarském Prato Sornico, v Belgickém Heist-op-den-Berg a nyní nás čeká první cesta směrem na východ - do Maďarska.

Video z minulého ročníku:FOX ICE HOCKEY CUP v Budapešti!

Účastníci nechť pošlou 5.500 Kč na účet: 2901139375/2010 nejpozději do 23.11.

Uzavřená soupiska (smajlík = platba přišla):
BěldonátorÚžasný
Ondra Pavlas
Míra VodrážkaÚžasný
Láďa HanousekÚžasný
Radek ČáberaÚžasný
JelenÚžasný
Ondra KruntorádÚžasný
Filip HonzaÚžasný
Fanda ŽáčekÚžasný
Jarda FišerÚžasný
Martin KovářÚžasný


Pojdeme auty. Doprava není zahrnuta v cenovce, je tam ale na ní drobná rezerva.


Místo konání: Vasas Jégcentrum, Homoktövis u. 1, 1046 Budapešť, Maďarsko
Termín: 21 - 24 únor
Věk 18+,
Systém: 4 zápasy pro každý tým, 2 x 20 minut
Cena pro vítěze: Účast na turnaji šampiónů v Praze (v hodnotě 1000 EUR)

Program:

Den 1. čtvrtek 21.2.
- příjezd, individuální program

Den 2. pátek 22.2
- snídaně na hotelu
- kvalifikační zápasy
- párty I

Den 2. sobota 23.2.
- snídaně na hotelu
- semifinálové zápasy
- párty II

Den 4. neděle 24.2.
- snídaně na hotelu
- finálové zápasy
- slavnostní vyhlášení


Cena zahrnuje
Zápasy, rozhodčí, první pomoc, časoměřič, úklid, pronájem šatny, úschova výstroje, ledová plocha, ceny pro nejlepší hráč, statistiky, fotografie, malý dárek

Ubytování se snídaní.

Na pátek a sobotu je připravený "PIVNÍ PROGRAM", bližší informace obdržíme v turnajovém průvodci po uzavření registrací na turnaj.

Pravidla IIHF. 4 zápasy, 2x 20 minut hrubého.
Není dovolená hra tělem.

Termíny:
25. 04. 2018 - zahájenie registrácie tímov
21. 01. 2019 - ukončenie registrácie tímov
21. 01. 2019 - posledný termín úhrady ceny za štartovné a ubytovanie
21. 01. 2019 - nahlásenie finálnych súpisiek a hostí tímu
21. 02. 2019 - zahájenie turnaja
24. 02. 2019 - ukončenie turnaja a vyhlásenie víťazov
"Cílem akce je zahrát si fair-play hru, potkat nové přátele a užít si 3 dny plné zábavy"

Sršní soustředění! Kdo s kým a kde? AKTUALIZACE

25. června 2018 v 16:13 | AndrewK
AKTUALIZACE: Do penzionu je možné přijíždět již ve čtvrtek od rána. Majitel pan Suchý tam bude, jen ráno vyjede na nákup, tzn. pokud by byl zrovna fuč, volejte mu na 602968168.

Stejně tak bude mít k dispozici seznam ubytování, podle něj vás nasměruje na vaše lůžka (umístění přistýlek pořešíme na místě).

K zahnání žízně bude připravený BERNARD 11°.

Polopenze je samozřejmě také ošéfovaná


Sršní klasické soustředění letos proběhne v nové lokalitě. Program však bude obdobný jako vždy. Bude to parádní letní výletovačka! Expedice Apalucha jako řemen!

Od čtvrtka do neděle - 5.-8.7.!

Filip Honza nám níže servíruje přehled ubytovaných. Další můžou být ve stanech či někde v okolí pohozeni. Dejte vědět. I pro případ, že se něco uvolní. A nahlášení, POTVRĎTE Filipovi dle instrukc.

Webovky penzionu:

Adresa penzionu:
Ke Hradu 101
471 52 Sloup v Čechách

A tady můžete juknout na video z obce Sloup:

Aj mapka:

Sezóna 2017/2018 klepe na dveře! Jak to vypadá? A vzpomínáte na tu první ve FHL?

21. srpna 2017 v 9:52 | AndrewK
11. naše soutěžní sezóna ve FHL (čti amatérské hokejové lize v Humpolci) se blíží. 27.8. v neděli proběhne od 16 h. klasická předsezónní setkávačka zástupců týmů v restauraci U Žabáku. První zápas soutěže by měl proběhnout již 5.9. Kdo s kým bude hrát a zda to budou týmy z Golden, Silver či Bronze.. dozvíme se později.

Nás čeká účast v Silver league společně s týmy: HC Jižín, HC DHM, HC Zbilidy, HC DAKR(? je uvedený i v Golden), Koberovice, Dvorce, Draci a Jawa team.

Oproti loňsku k nám sestoupil Jiřín a nahoru šla Brtná.

A vzpomenete si ještě na úplně první sezónu FHL?

Tehdy jsme měli dobře rozehráno, pohybovali jsme se okolo 4. a 5. místa tehdy jediné ligy. Důležité podotknout, že velkou část sezóny odchytal v brance Míra Vodrážka, který tehdy teprve sbíral první brankářské zkušenosti. Už tehdy jsme měli několik konfliktů s týmem Ježků, kde nás dráždil především jejich vůdce Karolko! Ježci nakonec někde vyšťourali dva zápasy, které Martin Satrapa odehrál za juniory ve Světlé a byly nám odebrány body. Tabulka níže.
A ještě níže naleznete bodování z toho roku, kde především Čábera exceloval! A mezi prvními 12ti v bodování ligy byli hned 4 SRŠNI!

Kdy začne sezóna ve Světlé zatím nevíme. Zde ale proběhne setkání zástupců týmů 5.9.

Sršni Kejžlice na turnaj do Montrealu? Šílenost nebo reálná pouť? Rokujeme!

16. srpna 2017 v 11:10 | AndrewK
Belgie, Švýcarsko ... a teď do Kanady? Tam kde hokej spatřil světlo světa? Do města nejčastějších vítězů Stanley Cupu Montreal Canadiens? Tam nás zvou? Cápky z Kejžlice? Jakože cože?

Očekávaná cenovka na jednoho cápka je 25.000 Kč (+/- pár tisíc).

Otázka č. 1 zní - jsme schopni dát dohromady dostatečný počet šílenců, kteří do toho půjdou a daj za to těch nemálo klacků?

25.-27.5. 2018 Kanada, Montreal

Jasně, Jelen, Ondra Pavlas - píšu si. Co další?

Co je v ceně:
Dvě noci v hotelu HYTT REGENCY MONTRÉAL (3 a 4 lůžkové pokoje)
Doprava mezi arénou a hotelem
4 hokejové zápasy
4 piva (po každém zápase 1)
Pátek večer hostina formou buffetu.
Sobotní večer/noc v Pub Crawl (2 bary, 2 kluby, pivo zdarma, drinky a shooter (nevím co je tím myšleno)
Sobotní oběd v aréně
Dvě snídaně v sobotu a v neděli v hotelu.

Hokej se hraje dle pravidel IIHF.
Zápas: 3 třetiny po 12ti minutách hrubého (poslední 2 minuty se zastavují)
Omezené bodyčeky
V případě remízy rozhodují 3 nájezdy (různý hráč), v dalších se případně mohou opakovat
Nejsou zodpovědní za zranění.

První a nejhlavnější cíl je dle organizátorů setkat se s hokejisty ze světa .. a pít s nimi pivo!

Dejte nám vědět, zda uvažujete o účasti, ať to včas rozsekneme!

Pohár vypadající jako Stanley Cup vytvořený ze soudku a lahví je opravdu originální nápad.
Videopozvánka níže:

Článek pro noviny v původním znění: Hokejoví Sršni z Kejžlice reprezentovali v Belgii! Vyválčili 7. místo!

1. května 2017 v 19:04 | AndrewK
Již cca 13 let se schází skupina nadšenců z Kejžlice a okolí u amatérského hokeje. Postupně se stali stálými členy hobby ligy v Humpolci a ve Světlé. Nyní nastal čas posunout se zase o krok dál. Přihlásili se na mezinárodní amatérský hokejový "FlashGuns Cup" pořádaný v Heist-op-den-Berg v Belgii. Turnaje se účastnilo 12 týmů z 9ti různých evropských zemí a také mužstvo z Kanady. "Reprezentujeme Kejžlici, reprezentujeme Česko", tak vnímají Sršni svoje poslání. Proto každému soupeři předávají tašku s dárky, v níž najdou reklamní předměty jejich týmu, informační letáky o Kejžlici a okolí a samozřejmě nesmí chybět české pivo z Humpolce. "Cílem je vyhrát většinu zápasů" říkal před turnajem jeden ze spoluzakladatelů klubu Miroslav Vodrážka. Turnaj trval tři dny od 14. do 16. 4. a kejžličtí hokejisté v nich odehráli 9 klání. "Utkání se hrají 20 minut, což se nezdá dlouho, ale nepískají se zakázaná uvolnění, musíte víc bruslit a velmi málo se přerušuje" dodává koordinátor cesty Ondřej Kruntorád. Sršňům se od začátku relativně daří. Porazí finského soupeře z Tampere a dlouho vedou i nad armádním týmem z Velké Británie, který výrazně přehrávají. Soupeř ale nakonec využije hloupých chyb a otočí z 0:2, na 3:2. "Tahle prohra nás mrzí nejvíc. Potom jsme porazili Holanďany a prohráli 1:0 s domácími. Chtěli jsme postoupit do skupiny o medaile." doplňují. Pro postup bylo třeba bodovat s Dány (pozdějším vítězem turnaje), ti ale byly doposud suverénní. "Hoši, nemáme se za co stydět, pěkně jsme je potrápili" zaznělo po prohře 2:1 v kabině. "Tím spíš nás výsledek těšil, když kapitán vygooglil, že někteří hráči soupeře hráli nejvyšší dánskou ligu" zdůrazňuje Kruntorád. Následně Sršni remizovali s Němci, porazili Kanadu a také dvakrát tým z rakouského Innsbrucku. V nájezdech zápasu o 7. místo rozhodl Ondra Pavlas. Byl také se 6ti brankami nejlepším střelcem týmu. 5 výher, remíza, 3 prohry - mise splněna. "Hlavně jsme zanechali dobrý dojem, ať už hokejově či společensky" shodují se hráči. Může to znít jako klišé, ale za vším je dobrá parta, která léta drží pospolu. "Na ledě se hecujeme a seřveme, večer se tomu smějeme u piva." A jaké jsou další vize? "Cílem je udělat obdobný turnaj za dva roky u nás, již máme nějaké zkušenosti a získali jsme mnoho kontaktů". Mají i jasno, jak by naložili s případným výdělkem: "Podobné amatérské mistrovství se koná například i v Bangkoku. Našim manželkám to ale zatím neříkejte" uzavírají se smíchem.

Souhrn informací před turnajem v Belgii!

3. dubna 2017 v 19:41 | AndrewK
Aktualizováno v sobotu 8.4.
Poslední článek před odjezdem, poslední informace, poslední připomínky tak, abyste na nic nezapomněli:

Sraz v Humpolci, ve čtvrtek 13.4. v 7:45, Odjezd z Humpolce v 8:00 od "parkingu" za Čáberovým domem - jako posledně. (Máchova 1607 bydlí Čába). Odtud pojedeme několika osobáky k půjčovně v Praze, kde přesedneme do "minibusů".

V půjčovně v Praze sčuch do 9:00
K Sokolovně 217, Praha 10

NEZAPOMENOUT:

POJIŠTĚNÍ - připojistit na rekreační hokej, doporučujeme VZP, dobrá cenovka, pojištění na 13.-17.4. Můžete i online na www.pvzp.cz/online-pojisteni-vzp
Pro lední hokej je třeba zaškrnout "nebezpečné sporty"

PŮLLITR, či cokoliv jiného, z čehož si rádi dáte dobrej točenej českej lahodnej pivní mok, Olda jak slíbil hradí soudeček, takže je třeba ho pěkně vyprázdnit
POŘÁDEK V TAŠCE! Jako loni, tak i nyní vás prosím myslete na to, že v autech bude málo místa na tašky/sud/apod./. V hokejových taškách věci srovnejte, holeně do sebe, lokty do helmy, atd. Pomůže nám v rychlém nalodění .. nebo naautění chcete-li. A také v tom, že taška nebude muset sedět na vašem místě, tzn. můžete jet.
HOKEJOVKA STAČÍ - neberte koniny, nejsou potřeba, další povolené zavazadlo max co si dáte pod nohy, na klín nebo si narvete do ...... , řidič může použít samozřejmě otvor někoho jiného.
KEŠ - nějaký ty euráče si vezměte, kousek od hotelu teče říčka u níž to vypadá na pěkné posezení v knajpičkách, tedy pouze ve čtvrtek. V pátek a v sobotu jsou mejdla v místě turnaje. Náš hotel je 500 metrů od historického centra Mechelenu, kde je prý parádní náměstí s pěknou radnicí a historickými domky .. a camfourek od námka je katedrála nějakýho svatýho Dyndy a ta je čoveče dokonce v UNESCO. Takže pěkný asi.

Bydlíme v NOVOTELU v Mechelenu.
K zimáku do Heist op den Berg je to asi 20 km, nějakých 30 min. cesty.
V pátek dopoledne přejedeme k zimáku mikrobusama. Tam vykydáme věci a necháme auta po zbytek pobytu ležet ladem. Na hotel a z hotelu nás bude vozit bus. Jen jeden. Každý ho musí stihnout (v kolik bude jezdit nevím, protože ten Lojza co to organizuje mi vždy odpoví jen na to na co se mu chce) Jestli jste lemplové, vemte radši víc éček na tágo. BUS si každý platí sám - 7-10 EUR/celkově za všechny cesty a osobu. V Mechelenu jsou bankomaty kousek od hotelu. Centrum, pohoda. Heist op den Berg (u zimáku) je to slabší, ale taky do 10ti min. k bankomatům dojdete (musíte jít ale správným směrem).


Jídla v ceně:
čtvrtek - nic
pátek - snídaně, večeře
sobota - snídaně, oběd, večeře
neděle - snídaně, oběd

Adresa hotelu:
NOVOTEL MECHELEN centrum
Van Beethovenstraat 1, Mechelen

Adresa zimáku:
Ice Rink "Die Swaene", Kasteelstraat 85, 2220 Heist op den Berg


Pokud bude něco nového, objeví se jako aktualizace tohoto článku.

Čepice opravdu nebudou, výrobce to nestihl.

Na Facebooku každý den představení jednoho hráče!

3. dubna 2017 v 11:17 | AndrewK
Belgie se nám blíží a tak jsme se rozhodli zkrátit vám čekání na tenhle turnaj představováním jednotlivých hráčů na našem Facebooku: https://www.facebook.com/SrsniKejzlice/

3.4. "Jelen" - Petr Jelínek
2.4. "Váca" - Michal Vacek
1.4. "Euro" - Zdeněk Moravec
31.3. "Hany" - Láďa Hanousek

Proklikni se na náš facebook, přes odkaz uvedený výš, sleduj ho, ať nepromeškáš další jména v další dny. Poslední jméno v den odjezdu 13.4.

Známe rozpis do Belgie! Začínáme proti Finům! Ve skupině máme i domácí!

22. března 2017 v 8:51 | AndrewK
Turnaj v Belgii se nám kvapným krokem blíží. Už za necelý měsíc o velikonočním víkendu vyrazíme vstříc mezinárodnímu hokeji. A znovu je tu první (a jediný), kdo přináší nové exkluzivní informace, náš web.

Změny oproti předchozímu článku( http://hcsrsnikejzlice.blog.cz/1701/znovu-do-sveta-srsni-jedou-na-turnaj-do-belgie-s-ucasti-zamorskych-souperu ):

Došlo k několika změnám v týmech. Turnaje se nezúčastní Spangdahlem Sabers (USA), CVB Chomutov ani Des Drakkars team (FRA). Nově dorazí z Nizozemí tým "SMOKE EATERS GELEEN". Počet účastníků se snížil na 12 manšaftů, což nám přinese více odehraných utkání (celkem 9)!

A jaký je systém?

Jsou dvě šestičlené skupiny "RED POULE" a "BLUE POULE"

Ve skupinách sehraje zápas každý s každým. První tři z obou skupin postoupí do boje o medaile a vytvoří novou skupinu, zbytek bude bojovat ve druhé tabulce o 7.-12. místo. V této fázi odehraje každý tým další tři zápasy proti týmům z původní druhé skupiny. Na konci nám z toho vypadnou dvě tabulky a budou se hrát poslední zápasy o konečné umístění: tzn. první s druhým o zlato, třetí se čtvrtým o bronz .... až jednáctý s dvanáctým o 11. místo). Zde v případě remízy rozhodnou 3 samostatné nájezdy.

Všeobecná pravidla:
Každý zápas 20 minut - hrubý čas
Má smysl postoupit do finále, tam se těch 20 minut zastavuje.
Nehraje se na zakázaná uvolnění.
Není prostor na rozbruslení před zápasem.
Tresty = 2 minuty
Bez bodyčeků, bez narážení na mantinely.
Kladou důraz na respektování herních časů.
Výhra - 2 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů
Pokud budou mít týmy stejně bodů rozhodují následující věci: vzájemný zápas, fairplay přístup, skóre, případně los.

Na turnaj odjíždíme ve čtvrtek ráno, s největší pravděpodobností 3 osobáky dovezou bandu do Prahy, kde v půjčovně přesedláme na dvě půjčené vícemístné dodávky. Nejspíše do Prahy na 8 h. Vše ale ještě může být asi třicetkrát trochu jinak.

Rozpis Sršních zápasů:
Pátek 12:25 HC Sršni Kejžlice - HD Loosers Tampere (FIN)
Pátek 13:25 RAF ACES (GB) - HC Sršni Kejzlice
(18:30 večeře)
Pátek 20:45 HC Sršni Kejžlice - Smoke Eaters Geleen (NED)

Sobota 10:10 Flashguns Heist (BE) - HC Sršni Kejžlice
Sobota 13:30 HC Sršni Kejžlice - Odense IK (DEN)
Sobota - určitě odehrajeme ještě další 1, možná 2 zápasy - dle umístění.
Neděle - zbytek závislý na umístění, níže naleznete kompletní rozpis

Po turnaji s

Pokud něčemu nerozumíte, máte otázky, obraťte se na mě, zjistím, zajistím.

Ukončení sezóny 2016-2017

10. března 2017 v 20:24 | mirda

V sobotu 18.3. od 19:30 ve Sklep Baru v Kejžlici

proběhne slavnostní ukončení sezóny

2016-2017.

Všichni hráči včetně drahých poloviček srdečně zváni.

Pití a jídlo zajištěno.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na mejdle již budou také NOVÁ SRŠNÍ TRIKA! Starci 200 CZK/KS, děti 150 CZK/KS. Kdo makal na zábavě, má 1 KS zdarma!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Nominace do Belgie je uzavřená!

30. ledna 2017 v 13:36 | AndrewK
Tým Sršňů už se v zákulisí intenzivně připravuje na dubnový výlet do Belgie. Chystáme vylepšení stávající sady dresů, připravujeme nová trika, do výroby míří nové kšiltovky, tzv. snapbacky. Všechny tyto věci se nesou v duchu toho, aby bylo znát nejen, že jsme Sršni z Kejžlice, ale také že reprezentujeme na našich tripech zemi českou, domov náš. O těchto všech novinkách ale v článku někdy později

Co je důležité v tuto chvíli - je uzavřená soupiska. Kdo jede? (platba = Úžasný) -
č. účtu 2901139375/2010

BěldaÚžasný

Ondra K.Úžasný
ČábaÚžasný
MirdaÚžasný
Ondra P.Úžasný
OldaUsmívající se,
VácaÚžasný
HanyÚžasný
FilipÚžasný
Euro Úžasný
JelenÚžasný
Jarda FÚžasný
BlehyÚžasný
JéžaÚžasný

Náhradník: VarlátkoZnovu do světa! Sršni jedou na turnaj do Belgie s účastí zámořských soupeřů!

16. ledna 2017 v 15:57 | AndrewK

Už je to rozhodnuté! Celkem 14 hráčů týmu HC Sršni Kejžlice se zúčastní mezinárodního turnaje v Mechelenu (cca 80.000 obyvatel) nedaleko Bruselu. Níže najdete soupeře - je tam jak český tým, tak slovenský, také ale USA, Kanada, Holandsko, Británie, Rakousko, Dánsko, Německo, Finsko a samozřejmě domácí belgický tým.

Termín:
14. - 16. 4. (Velikonoce) - odjezd 13.4. ve čtvrtek ráno, návrat v noci z neděle na pondělí.

Účastníci:

*Flashguns Heist(Bel)
*Des Drakkars Caen(Fra)
*Team Canada(Can)
*Spangdahlem Sabers(USA)
*HKS Zvolen(Svk)
*Frisian Flashguns Heerenveen(Hol)
*CVB Chomutov(Cze)
*RAF Aces(GB)
*Torpedo Innsbruck(Aut)
*Odense Oldtimers(Den)
*Odense Beerdogs(Den)
*Ice Emperors Aachen(Ger)
*HD Loosers Tampere(Fin)
*HC Sršni Kejžlice(Cze)

Platba na tým o 14ti hráčích čistě za turnajovné 900 EUR - cca 1800/osoba

Co je v ceně?
- mače - 14 týmů, ve skupině každý s každým, pak zápasy křížem dle umístění (systém nevím přesně), měli bychom odehrát 7 nebo 8 utkání. (20 minut zápas, finálové boje 2x 15)
- hraje se bez zakázaných uvolnění a tvrdé hry tělem (především u mantinelu)
- dárek pro všechny hráče
- rozhodčí, sportdrinky, šatny
- 2 obědy, 2 jídla ve večerních hodinách, 2 večírky

Hraje se:

pátek 11:30 - 18:00, sobota 8:30 - 20:30, neděle 8:30 - 16:00, po turnaji odjezd hned v neděli, návrat do ČR v ranních pondělních hodinách

Další náklady:
- ubytování v hotelu - již jsem rezervoval, cca 37 EUR/ noc se snídaní, 3 noci 3000+/-, 7 dvoulůžkových pokojů, http://www.novotel.com/gb/hotel-3154-novotel-mechelen-centrum/index.shtml
- autobusy - ráno na zimák, po párty do hotelu - cca 5 EUR/4 cesty - tzn. cca 140 Kč/osoba
- doprava - velmi hrubý předpoklad - 2000 Kč/ osoba
Celkem to vychází něco k 7000 Kč. Realita ale může být jiná (viz kurz, ceny benzínu, parkování, nenadále události).

Každopádně řešíme i další podporu, která by nám mohla pomoci ke zlevnění a řešíme samozřejmě užití prostředků z kasy.

V každém případě nyní vybereme 6000 Kč.

Prosím ODESLAT co nejdříve na číslo účtu klubu: 2901139375/2010


Zájemci (pokud bude více zájemců než míst 13 + 1, ohlásíme nominaci + náhradníky)
Chtějí jet: O. Kruntorád, M. Vodrážka, R. Čábera, O. Pavlas, F. Honza, T. Bleha, Jelen, Bělda, Váca, Hany, Ježek, J. Fišer, Olda, Varlátko, Euro,
U dalších neuvedených zatím nemáme žádné zprávy, budu zde aktualizovat.

Určitě nejedou: Čejen, Jarda Razima, Číra, Marek Honza, Ládík S., Fanda Žáček, Semínko, Kovajda

Zatím mohu potvrdit - Běldo - jedeš, můžeš zaplatit! :-)


Níže umístění z minulých let:

SHL bodování po základní části 2016-2017

1. prosince 2016 v 20:16 | mirda
JménoZápasyGólyNahrávkyBody
Pavlas Ondřej814923
Hanousek Ladislav75712
Maršík Tomáš56612
Čábera Radek84711
Bleha Tomáš11325
Žáček Fanda7404
Vodrážka Miroslav10134
Semerád Jan5224
Jelínek Petr9213
Havel Olda7033
Marek Tomáš3202
Moravec Vladimír7202
Vacek Michal8011
Moravec Zdeněk9011
Kovář Martin1101
Paťha Pavel2000
JménoZápasyObdržené gólyPrůměrVýhryProhry
Bělovský Petr9515,6745
Vodrážka Miroslav155,0010
Dolejš Jeník122,0010
Bodování je včetně zápasu s Krupou, která dostoupila.

Turnaj ve Švýcarsku

15. října 2016 v 21:08 | mirda
S velkým zpožděním informuji naše čtenáře o turnaji ve Švýcarsku, který si náš tým užil a bude na něho ještě dlouho vzpomínat.

Sobotní program:

HC Celtic´s Beer - HC SRŠNI Kejžlice 0:2

G: Číra, Láďa S.
A: Ondra P., Jelen

V zápase jsme byli jasně lepší, ale ne dařilo se proměňovat šance. Bělda si čisté konto pohlídal.

Cardada Avalanche - HC SRŠNI Kejžlice 2:4


G: Čába, Ondra P., Ondra K., Hany
A: Fanda 2x, Ondra K., Blehy

I v tomto utkání jsme byli po většinu hrací doby lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli. A již po druhém zápase si zajistili účast v semifinále.

Hockey Show 93 - HC SRŠNI Kejžlice 3:1


G: David
A: Ondra P.

Vyrovnaný zápas rozhodli drobné chyby v naší hře a větší pohotovost soupeře v zakončení.

Po odehrání zápasů byl doprovodný program v areálu zimního stadiónu, který si náš tým užil ve velkém stylu. Získali jsme si řadu nových fanoušků.


Nedělní program:

Semifinále:

Papagay´s - HC SRŠNI Kejžlice 7:1


Před zápasem jsme si zazpívali československou hymnu
Tentokrát jsme narazili na soupeře o dost lepšího. Nejvíce nás srazil nepovedený začátek, kdy jsme udělali několik velkých chyb a brzy prohrávali o tři branky. Nakonec se nám podařilo alespoň jednou skórovat.

G: David
A: Ondra P.

O 3. místo:

HC SRŠNI Kejžlice - Hockey Show 93 3:5


S týmem se kterým jsme prohráli v základní skupině jsme odehráli opět vyrovnaný zápas ve kterém jsme pořád doháněli soupeřův náskok, což se nám dvě minuty před koncem málem podařilo, za stavu 3:4 jsme dvě velké šance neproměnili a z rychlého kontru inkasovali na konečných 3:5.

Na turnaji jsme obsadili konečné čtvrté místo.

1. Papagay´s
2. Amatar Minsk
3. Hockey Show 93
4 HC SRŠNI Kejžlice

.Turnaj jsme odehráli v této sestavě:
Bělda
Číra, Semi, Láďa S., Váca, Mirda

Ondra P., David Varlamovič, Fanda - Ondra K., Čába, Jarda- Blehy, Hany, Jelen

Souhrnné info před odjezdem do Prato Sornico!

12. září 2016 v 19:33 | AndrewK

Tak jo! Už to bude! Připraveni? Natrénováno? Nabroušeno?
Shrnutí několika důležitých bodů:


SRAZ - v pátek 16.9. ráno v 7:30 v Kejžlici na parkovišti před obecním úřadem (z Doláku odjezd o 15 min. dříve, z Humpolce okolo 8:00
Co nezapomenout? Doklady, pojištění, spací pytel, peníze, svačinu a pití na cestu (pitný r pežim před hokejem důležitý!!), teplé oblečení (budeme 1000 m n. m)
PENÍZE? - v ceně zájezdu je jídlo i ubytování, přesto se chechták může šiknout - určitě švýcarské franky, eura se taky cestou můžou hodit - Náklady na cestu nafta, mýtné, dálniční známky, půjčovné aut) budou z větší části hrazeny ze sršního a pak se vyberou zpět - budete-li mít nějakou rezervu s sebou, určitě to může být ku prospěchu věci(POZOR - přímo v Prato Sornico nelze nikde platit kartou, ani nelze vybrat - není tam bankomat! Tudíž mějte keš!

Cca 8000 Kč máme (co zbylo po odeslání peněz do Švýcar + sponzorský dar přes Čírovic), to plus mínus pokryje právě půjčovné aut.

SROVNEJTE TAŠKY - prudím? Budu! :-) hokejové tašky jsou velké - ať zaberou mnohem méně místa - např. dejte do sebe holení chrániče, dejte rukavici do helmy atd., uspořádejte, ať to není jen naházené - taška po srovnání může zabrat až o třetinu méně prostoru - ať opravdu můžeme ráno hned vyrazit a nemusíme řešit, že se nevejdeme do auta.

ODJEZD ZPĚT - turnaj končí vyhlášením v 16:00 v neděli, pak naskakujeme do aut a odjíždíme

FAIR PLAY - turnaj budou pískat 4 rozhodčí - organizátor klade důraz na FAIR PLAY, na čistou hru a spíše pomoc rozhodčím naším přístupem, než rozporování hýkání a hulákání - domluveno? Úžasný

SOBOTNÍ VEČER - v 19:30 startuje mejdlo, hudba a grilování, fotky z minulého roku vypadají divoce. A dorazí také "hráči na rohy" SUONATORI DEI CORNI DELLE ALPI - viz obrázek níže


Potřebujete vědět o turnaji víc?

Program turnaje v Prato Sornico! A další novinky!

20. srpna 2016 v 21:06 | AndrewK
Turnaj už se nám blíží! Všech 15 účastníků i zaplatilo a tak pokud se nestane něco neočekávaného sestava je jasná.

Pár nových a důležitých informací:
- pojedeme skutečně dvěma devítimístnými mikrobusy - jeden půjčený z Kejžlice, druhý z liberecké půjčovny
- odjezd bude z Kejžlice v pátek 16.9. ráno, sraz nejspíše v 7:30 - ještě bude upřesněno
- ubytování je ve společných prostorech - každý si musí vzít spací pytel, místo ubytování je asi 20 min. od zimáku (nevím zda pěšky či autem - zjistím Úžasný
- nezapoměňte na pojištění!!! na rekreační hokej - dle infa od Čábery vyjde velmi slušně ve VZP, pojistěte se na 4 dny, pátek - pondělí (předpokládaný návrat v noci z neděle na pondělí - 3 ráno? - poladíme)
- turnaj se konná v 1000 m nad mořem, organizátor nás upozornil, abychom si vzali teplé oblečení
- přesto chci upozornit, že nebude zbytečného místa v autech a bude veselé tam nacpat naše tašky - tzn. neberte blbosti, ideálně když si vezmete tašku s věcmi, kterou strčíte do hokejové tašky

Hovořil jsem s jakýmsi Pavolem od slovenských bratrů, z týmu Papagays, kteří tam budou též, zkoušeli jsme vymyslet společnou dopravu. Nakonec ale i oni, stejně jako my, pojedou svými minibusy.

Níže ofiko plakát a program turnaje:


sÚčastníci turnaje ve Švýcarsku? Co jsou zač? Přijedou i sousedi!

7. srpna 2016 v 10:56 | AndrewK

Náš informátor, organizátor turnaje a brankář jednoho ze soupeřů Giuseppe Sieber nás informoval o konečném obsazení hokejového turnaje ve Švýcarsku. Kromě několika týmů ze Švýcarska, ať už z části užívající italský jazyk, či francouzský, se zde setkáme také s manšaftem z Běloruského Minsku. S velkým potěšením také oznamuji (a doufám, že dojde ke vzájemnému utkání), že se zde také setkáme s týmem od našich bratrů ze Slovenska.

Dal jsem si trochu práci, abych o každém alespoň něco zjistil. Neumím azbuku, takže u všech to nevyšlo :-)

Podrobnosti od pana Googleho:

HC Amatar Minsk (Belarus)
O tomto týmu se mi nepodařilo nic dohledat. Inu uvidíme. Snad nenastoupí nějakej Kosticin či tak něco :-)

HC Sršni Kejžlice (Czech Rep.) www.hcsrsnikejzlice.blog.cz
Známe, víme - to jsme my.

HC Papagay´s Hurbanovo (Slovakia)
Tento tým své hokejové poslání pravděpodobně bere vážně. Pokud jejich název zadáte na internetu, vyjedou vám o nich informace ze slovenského obchdního rejstříku. Zúčastnili se např. mezinárodního hokejového turnaje na Slovensku. Ovšem mezinárodním byl turnaj jenom díky účasti HK Jamajka Přerov. Český tým tento turnaj také vyhrál. V Komárně se Papagayům podařilo z pěti manšaftů utrhnout čtvrté místo. (Tento turnaj se konná pravidelně v lednu - co děláme v lednu?)

HC Celtic Tavannes (Canton of Bern) - francouzsky povidaji http://www.hcceltics.ch/
Hrají spíš přáteláky a zúčastňují se turnajů. Neprohrávají často. Ale také umějí dostat desítku. Případně 18 gólů - ale od týmu švýcarských juniorů. Umístění z turnajů jsou různá. V minulém sezóně na čtyř turnajích obsadili 7. místo, 5. místo 3. místo i 2. místo.HC 93 Hockey Show (Ticino) - http://www.hockeyshow93.com/
Švýcarský hokejový amatérský tým, který také objíždí mezinárodní turnaje. Toho v Prato Sornico se minulý rok nazúčastnil. V roce 2014 si z něho ale odvezl páté místo.HC Cardada Avalanche (Ticino) https://www.facebook.com/cardadaavalanche (minulý rok 5.místo)
Tým lavin hraje soutěž přímo v Prato Sornico na uvedeném zimáku. V loňském ročníku skončili v základní části soutěže na 5. místě (z 9ti týmů) 4x zvítězili, 4x prohráli. Na první místo ztráceli 10 bodů. V play off se toto umístění potvrdilo.

HC Spartheineken (Ticino) https://www.facebook.com/HC-Spartheineken-1487458204912141 (minulý rok 6. místo)
Tento tým hraje ve Švýcarsku "Championato LAHC". Za zmínku stojí hráč s číslem 19 - Cetti Christian (r.n. 1988), který v minulé sezóně za 13 utkání vstřelil 20 gólů a na 10 přihrál. Číslo 9 Mordasini Thomas (ročník 82) ze stejného počtu utkání vyšel s bilancí 15+4. Tito dva šikulové obsadili 1. a 3. místo v bodování soutěže (soutěž hraje 6 týmů). Tuto soutěž také tahle parta vyhrála.

HC Jonny Lugano (Ticino) www.hcjonnylugano.ch - (minulý rok 3. místo)
Pořadatel turnaje se zúčastnil například Riga cupu, což je větší a třídenní turnaj v Lotyšsku. Má dokonce i ženskou skupinu. Za pány se ho zúčastnili hokejisté ze Švédska, Finska, Kanady, Švýcarska, Ruska i Skotska. Celkem 20 týmů. Tým HC Jonny Lugano zde skončil letos v květnu na 16tém místě.
Tento tým byl založen trochu jako vtip již v roce 1977, tehdy pár přátel z iniciativy chlapíka jménem Sonia Jonny Herber majitele hospody založilo HC Bar Jonny. Hrálo se v sobotu obvykle dopoledne a záleželo na povětrnostních podmínkách. Většinou to byli opravdu "rybníkáři" jak my říkáme. Občas jim spadl do manšaftu i nějaký ten chlapík (tak jako u nás), který se neprosadil hokejově do HC Lugano, týmu srovnatelného pravděpodobně s naší krajskou ligou. Tým nyní hraje LAHL (Liga Hokejových amatérů Lugano). Historickým úspěchem je třetí místo ze sezóny 2009-2010. V roce 2005 poprvé vyrazili na turnaj do Humenného na Slovensku. V roce 2012 se ujal manažerského žezla Giuseppe Sieber, brankář týmu a tým se přejmenoval na HC Jonny Lugano. Zajímavostí je, že současný kapitán této party - Giorgio Arazim, obránce (číslo 97), hraje za tento manšaft již od roku 1978.

Toliko informací pro tuto chvíli! Určitě další novinky budou následovat. V nejbližší době bychom měli spatřit oficiální plakát letošního ročníku turnaje.

Sledujte stránky! A fanděte nám!

Na turnaj do Švýcarska jedeme! Co a jak? Podrobnosti!

23. června 2016 v 23:32 | AndrewK


Zájem o tuto akci předčil naše očekávání! U většiny sporťáků jsme se setkali s velkým zájmem. Názor "s naším hokejem bychom neměli za hranice humpolecka" byl ojedinělý! Pojedeme, v září. Dle informací které zatím máme, se turnaje zúčastní několik švýcarských týmů italsky hovořících, amatérský tým z Minsku a také hobby hokejisté hovořící francouzsky.

Kdo pojede?
( Úžasný = dorazila platba)

Ondra KruntorádÚžasný
Čába Úžasný
MirdaÚžasný
HanyÚžasný
VácaÚžasný
Honza SemrádÚžasný
Tomáš MarekÚžasný
Fanda ŽáčekÚžasný
JardaÚžasný
BěldaÚžasný
Ondra PavlasÚžasný
Jelínek PetrÚžasný
Sukdolák LáďaÚžasný
Varlamovič DavidÚžasný
ČíraÚžasný
--------------------------------------------------------
Náhradníci:
Tomáš Bleha, Pavel Vlk (Liberec),

Na speciálně založený účet číslo 217856600/5500, prosím všechny účastníky co nejdříve a nejpozději do 10.8. 2016 zaslat 4000 Kč. Co je navíc bude využito na dopravu, jejíž cenu ještě neznáme, takže určitě nějaké další výdaje budou později v tomto ohledu. Pokud od někoho z nominovaných do uvedeného data toto neobdržíme, bude nahrazen náhradníkem.


Doprava:
Zatím jsou dvě varianty, buď pojedeme ve dvou vypůjčených dodávkách - náklady ale nejsou nejnižší (půjčovné, platba za km, dálniční známky), zvažujeme tedy nějaký minibus, kde je možné, že ceny budou podobné.

V ceně, jak je uvedeno v předchozím článku, je jídlo i ubytování, ať už přijedeme v pátek večer nebo v sobotu. Reálně se jeví odjezd v pátek tak, abychom večer byli na místě (cesta cca 9 - 10 hodin). V Krkonoších se domluvíme, zda bychom odjížděli přes noc již v neděli večer nebo až v pondělí ráno. Cenu turnaje to neovlivní, samozřejmě prodražilo by to dopravu.

V případě dotazů se na mě (Ondra Kruntorád) obraťte, co vím, to zodpovím, co nevím zjistím.
Stránky organizátora: www.hcjonnylugano.ch

Sršni míří do Krkonoš! Suchá příprava nebude až tak suchá! Brusle ale nechte doma!

19. června 2016 v 17:00 | AndrewK
Již pomalu tradiční akcí se začíná stávat soustředění hokejistů z Kejžlice v krkonošském penzionu Roudenka. Letos, pokud vše opravdu dopadne tak jak má, bude účast rekordní. Od 1. do 3. červense se 12 hráčů do pole zúčastní společně se svými rodinami této významné vysokohorské akce. Doplní je i někteří fanoušci. Kolují zvěsti, že kapacita lůžek bude vyčerpána a někteří dokonce budou nocovat pod stanem. Pokud vše půjde dobře, někteří dokonce budou dojíždět z noclehárny v Liberci.

Co Sršně čeká?

V posledních dnech se management klubu velmi intenzivně snažil zajistit na toto soustředění dokonce ledovou plochu v cca 30 km vzdálené Nové Pace. Oproti původnímu plánu (fungující led od 1. července) zde však pro nezaplněnost termínů posouvají první bruslení až na 17.7., což je o 14 dní později, než se setkání přátel sršního žihadla uskuteční.

Přesto příprava nebude suchá! Mr. Bakus, vlastník polohokejového penzionu má totiž vlhkých věcí plnou lednici, plné sudy .. a jistě jich bude mít společně s námi i plnou papulu!

Kromě provlhčování a čištění těl alkoholickými moky také samozřejmě znovu tato parta profesionálů i se svými rodinými oporami vyrazí na výlety do okolních kopčeků.

Těšíme se na další ročník této opakovaně neopakovatelné události!

Info o penzionu zde: http://www.liberecky-kraj.cz/dr-cs/4734-penzion-roudenka.html

Turnaj ve Švýcarsku? Vypadá to reálně! Co na to říkáte?

16. června 2016 v 23:10 | AndrewK

Můžu vám sdělit, že naše debaty o možném turnaji v zahraničí nabývají konkrétních rozměrů. Nevyjde asi Maďarsko, Slovensko nebo Polsko. Máme reálnou šanci zúčastnit se mezinárodního hokejového amatérského turnaje ve Švýcarsku, na stadionu vzdáleném nějakých 928 km od Kejžlice.

Fakta:

8 týmů z různých států
Zimní stadion na němž se turnaj koná naleznete zde: http://splavizzara.ch
Termín: 17. a 18. září 2016
Doporučují nám dorazit již v pátek 16.9., turnaj začíná ranní konferencí v sobotu v 8:00.
Cena je 2150 CHF (dnešní kurz ČNB 25,033) tzn 53.820 Kč. Účastnit se může maximálně 15 hráčů (včetně brankaře). Tzn. cca 3600 Kč na hráče (samozřejmě v ceně není započítaná cesta).

V ceně zahrnuto:
Turnaj - led, samaritáni, rozhodčí
Snídaně, obědy, večeře
Fotoslužby profesionálního fotografa - minimálně 125 fotografií na tým
Párty se zajištěním DJje

Je třeba zaplatit zálohu ve výši 500 CHF pro potvrzení účasti, pokud bychom si to rozmysleli, je samozřejmě nevratná.
Do konce srpna je třeba zaplatit celou částku.

Zápas se hraje 2x 15 minut hrubého (poslední 2 minuty se čas zastavuje jako čistý), systém každý s každým (dále zatím nevím).

Cílem turnaje je dle organizátorů společně se pobavit, čímž také vysvětlují, že by se neměli účastnit registrovaní hráči z vyšších lig. Přesto jsou povolené 3ks registrovaných hokejistů.

Tým který akci organizuje jezdí na zahraniční turnaje a takovýto turnaj pořádá již potřetí. Má svojí historii a zkušenosti s takovými akcemi.
Na horskou vesničku v níž se akce koná se můžete mrknout zde: http://www.myswitzerland.com/en-ch/lakes-brooks-and-aqueducts-in-val-lavizzara.html

Je nutné se rozhodnout velmi rychle, jelikož zbývá poslední volné místo, 7 týmů již účast potvrdilo.

GALAVEČER Kejžlického hokeje

22. března 2016 v 18:22 | AndrewK
Klasicky v nejlepší hospodě na světě - ve SKLEPBARU v KEJŽLICI!
Ve ČTVRTEK 24.3. od 19:30! Kteří hráči si odnesou ty největší trofeje? A bude letos něco pořádnýho vidět na plátně? Jak zhodnotí sezónu nejvyšší vedení klubu? Nebudou rezignace? A kdo kolik toho letos proleje hrdlem? Zveme nejvěrnější fanoušky, hráče a jejich ženy na tohle každoroční mejdlo!
 
 

Reklama