Poslední výsledky:
FHL: KEJŽLICE-Ježci 2:4, SHL: Pivo-KEJŽLICE 6:13

Otřesený Čejen, bitý Hany! Vysrdcařená první výhra! Play off pokračuje! Přejdeme přes Dvorce?

5. března 2018 v 16:14 | AndrewK |  Zápasy Humpolec (FHL)
"Už je to tady!" zvolala by stará Škopková, tleskajíc si do svého halekotu po slabikách.

Mače, kdy jde do tuhého. Dny, kdy má praskání ledu úplně jiný zvuk. Souboje se přiostřují. Soupeři si nic nedají zadarmo (ani ve slevě). Je tu play off. S Dvorci jsme si prožili svoje už za ty roky setkávání v soutěži. A je tu nová výzva.

Začali jsme dobře. Andrew za modrou poslal do sprintu Číru. A ten poprvé vyzval diváky k hlasitému jásotu! Gól .. vedeme, vedeme 1:0. Naše hra byla organizovaná. Podávali jsme týmový výkon. Byli jsme důslední v defenzívě. V ofenzívě jsme mohli být trochu důslednější. Šancí jsme mimo góly měli přibližně skoro úplně přesně cca dvě a půl miliardy. I přes dobrou obrannou hru jsme soupeře nechali osamoceného před Běldou .. a ten ho procedil 1:1. Naštěstí na toto zareagovala naše první lajna. Kdy poslal od modré Filip Honza kotouč před bránu, kde Čejen svými zaříkadly proklel brankáře ... a byl z toho abraka dabra gól. Třetí zářez přidal Andrew.. po Čábově pokusu o střelu puk Čejen nohou odrazil k Ondrovi.. a ten ho zametl po zemi k pravé tyči. Důležitým zářezem byl čtvrtý střelecký úspěch Sršňů, kdy obránce nechal před brankou Hanyho. A to světě div se, páč Hanyho na začátku utkání málem zamačkali do ledu, když se snažil najít černý flek na brankářově těle. Tentokrát ho však nechali operovat. A Hany se propitval až ke gólu. Soupeř reklamoval postavení v brankovišti, ale Ládík s brankářem nepřišel do žádného kontaktu.

Dvorce ještě jednou dosali puk za dobře chytající Běldu. Strachovali jsme se, že se nadechnou k náporu. Snažili jsme se ještě vsítit gól. Čejen dostával puk přihrávkou na levou tyč... a všem se nám zatajil dech, když po "LuďkoČajkovsku" letěl proti mantinelu. Vše ale dobře dopadlo a bylo z toho jen krátké otřesení. A i přesto hrál důležitou roli v závěrečné akci. Přihrál zprava na levou tyč Ondrovi, ten puk přiťukl dojíždějícímu Čábovi... a ten bezproblémů trefil odkrytou klec nad ležícím gumákem.

5:2! Super! 5:2! Nic to neznamená! Hraje se na dvě utkání. Pokud soupeř druhé vyhraje, následují nájezdy, které rozhodnou. Vše je otevřené. Musíme tam znovu nechat všechno. Pokud budeme hrát jako tentokrát, nemám strach. Ale bacha, slovy klasika (tedy mými): Umíme i hrát, jako že vůbec neumíme hrát. Tak hrát nesmíme.

Ale když je dobrá parta ... . Rozhodne se v pátek od 20:15. Kluziště v Humplu a zase Dvorce!


HC SRŠNI KEJŽLICE - PHN Dvorce 5:2

G: Číra, Čejen, Andrew, Hany, Čába
A: 2x Andrew, Čejen, Filip, Bělda

Players:
Petr Bělovský
Jarda Razima, Filip Honza, Petr Jelínek, Zdeněk Míchalíček
Ondřej Kruntorád, Radek Čábera, Filip Čejka - Ladislav Hanousek, Tomáš Janák, Miroslav Vodrážka - Michal Hrubý, Jaroslav Fišer


Kompletní výsledky prvních zápasů:
13.3.SO9,30DHMHAMBU Z TEN5:3
13.3.SO14,30KEJŽLICEDVORCE5:2
13.3.SO17,30JIŘÍNDRACI9:7
13.3.SO20,30KOBEROVICE ZBILIDY7:5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama