FHL: KEJŽLICE-DVORCE 7:4, SHL: PIVO-KEJŽLICE 5:4

DHM nás přejelo! O bronz hrajeme v neděli!

23. března 2018 v 12:16 | AndrewK |  Zápasy Humpolec (FHL)

1. utkání Sršni Kejžlice - DHM 1:7

První mač jsme začali velmi dobře. Hned v prvním střídání Mára pěkně přihrál před branku Čejenovi a ten vsítil. Soupeř hrál, jako by mu zaskočil rohlík. Byli jsme na koni. Měli jsme dost dalších šancí. Ale gól jsme nedali.

Od druhé třetiny jsme už ale nahráli jako Sršni ... spíš Včelí Medvídci. Nic, žádná obrana, žádný útok. Trapnost, marnost, nemohoucnost. Na to jsme neváhali navázat ve třetině třetí. Zaslouženě DHM zvítězilo.

2. utkání HC Srnšni Kejžlice - DHM 1:3

Druhý mač byl z naší strany mnohem lépe zvládnutý. Proti těm lítajícím mladíkům už jsme hráli lépe ze zadu. Již v první třetině však otevřeli skóre oni. Čejen přihrál dobře Kovajdovi a ten z předbrankového prostoru propálil brankáře ... naposledy.

DHM se znovu dostalo do vedení 2:1. Snažili jsme se, kousali jsme. Suky netrefil dvakrát prázdnou bránu, Andrew nedal nájezd a další hromada šancí přišla vniveč. Z přemíry snahy ještě něco vynalézt jsme v posledních minutách dovolili soupeři přečíslit nás a rozhodl potvrzujícím gólem 1:3

Druhý mač byl z našeho pohledu odehraný dobře. Víme, že soupeř právem vyhrál základní část. Nyní uděláme vše co bude v našich silách, abychom v boji o bronzové medaile, v neděli od 16:15ti rozsekali Koberovice. Hraje se již na jeden zápas.