Poslední výsledky:
FHL: KEJŽLICE-DVORCE 7:4, SHL: PIVO-KEJŽLICE 5:4

Bělda byl zdí! Jarda stromem! Jsme v SEMIFINÁLE!

12. března 2018 v 10:01 | AndrewK |  Zápasy Humpolec (FHL)
První zápas jsme vyhráli 5:2. Proto nám papírově tentokrát stačila remíza. Ale na tu jsme to určitě nechtěli hrát.. a rozhodně né na takovouhle. Byl by to asi úplně poslední výsledek na jaký bysme si vsadili. A také jak zaznělo v kabině: ".. že nedáme gól, to nás zas tak nepřekvapí, ale že ho nedostaneme, to jsme nečekali.." . A to není hláška proti našemu brankáři, musí se samozřejmě sejít jeho forma, k tomu přidat dobrá práce obránců a dostatečná a rychlá pomoc útočníků v obranném pásmu. A zdá se, že se to sešlo. Hned v první třetině měl soupeř jednu ze svých největších šancí, kdy nám sám ujel na Běldu. Ten jeho střelu mířenou do pravého horního rohu brány čapl do lapačky.. a tu vítězoslavně pozvedl, jako by chtěl zakřičet "Mám!". A to by mohl křičet po každé střele tohoto zápasu. Většinou mu oči tikaly po ledě přilepené na puku! Soustředil se a podržel nás! Díky!

Nemůžu jinak než od zadu. Václav, ten se musel hrozně těšit, jezdil po ledě se zhuleneckým úsměvem (a to nic nebere). Klasickou jistotou byl Filip Honza. Olda byl také sebejistý. A Jarda Razima? Ten způsobil největší pozdvižení zápasu, když už se soupeř viděl v brejku (nemyslím ten tanec) a prchal na bránu, obrana střídala a Jarda proti němu vyjel. Soupeř rovnajíc si puk nic netušil a tvrdě narazil do topolu značky Razima! Šlo o čistý zákrok, přesto na poměry naší soutěže poměrně tvrdý. Což logicky vyvolalo odpovídající hněv soupeře.

Útok se snažil pomáhat i dozadu, né vždy to vyšlo. V první lajně měli šance všichni. Čejen sám před brankářem, Andrew obkroužil bránu i se shlukem hráčů před ní a minul odkrytou klec, Čába netrefil. Z dalších Číra přidal kličku navíc a nevystřelil, Míra se proháčkoval do akce před brankáře a neuspěl. Hany dotíral! Kovajda pálil. Michal Hrubý zase lépe bruslil a dobře vyhazoval puky. Jelen byl sebejistým bijcem tlačícím se do brány. Nic.

0:0 nervydrásající zápas, s nekončícím čekáním na gól! Několik vyloučení ale žádné využití. Zodpovědná obrana obou týmů. Skvělé výkony brankářů. Nemohoucnost střelců.

A postup! Čekají nás semifinále s vítězem základní části DHM, pátek od 20:30 a druhé v neděli od 19:45

HC Sršni Kejžlice 0:0 (první zápas 5:2)

Sestava
Bělda
Filip Honza, Vašek Kubát, Olda Havel, Jarda Razima
Andrew, Čába, Čejen - Kovajda, Číra, Michal - Jelen, Hany, Míra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama