Spolupráce veteránů Č+Č byla stěžejní! Jejich návrat ze záhrobí nám zajistil bod!

13. prosince 2017 v 21:32 | AndrewK |  Zápasy Humpolec (FHL)
V prvním vzájemném utkání sezóny jsme si s Dvorci dobře poradili, díky devítibodovému Čáberově večeru. Tentokrát to bylo složitější. Hned v první minutě se do brejku prokličkoval Číra. Byl však faulován a následovalo trestné střílení. Na něj se špatně s pukem domluvili, zakvedlal .. a trefil brankáře. Často jsme hráli v oslabení, což nám ubíralo síly. Soupeř po oslabeních většinou tlačil a nám trvalo než jsme se vzpamatovali. Dobře chytal Bělda. Po první třetině byl stav utkání 0:0. Šance jsme měli ale i my a celkově lze utkání jistě hodnotit jako vyrovnané. A také vyhecované. Dvorce jsou nepříjemný soupeř. Pořád remcají .. a při tom vás deptají malými fauly. Sekery, háčky... co rozhodčí nevidí. Naše fauly byly vylučované správně, přesto vás rozčílí když faulovaný hráč při faulu předvede trojitý tulup zakončený placákem .. a kdyby si nevšiml, že rozhodčí pískl.. leží tam dodnes. Také brankář se musí bránit, o tom žádná. I zde vzniklo několik sporů, jelikož soupeřův gólman puk často vyrážel a pak ho přikrýval ve stejný okamžik, kdy k němu dorazily hole našich útočníků. Dvorečtí pak byli vzteklí jak když jim strhnete strup z vocasu. Mnozí jistě vzpomínají na spolupráci dua P + P, Patera, Procházka. Obdobně u nás funguje duo Č + Č. Z nepochopitelných důvodů se netěší takvém mediálnímu zájmu jako dříve jmenovaní. Ve druhé třetině zkušeně našel Čába Čejena mezi kruhy. Ten mrštil puk prudkou střelou rovnou do brány a Sršni slavili poprvé. Gumákson neměl šanci. Po druhé třetině nás vedení 1:0 možná spíše znervózňovalo. Soupeři dvakrát pomohlo duo "Štěstí" a "Náhoda" .. a puk se nešťastně doodrážel do naší klece. I to se počítá. Využili tlaku. Dobře oni. A náležitě měli radost z vedení. Krátce před koncem však zase Čábera obdobným způsobem vyzval Čejena ke skóringu .. a ten svého kamaráda nechtěl nechat na holičkách .. a tak tedy po té pěkné přihrávce roztřepotal síť podruhé. Mrzet může nevyužité trestné střílení a tutovky Mirrdy.

Spravidlivá remíza. Nepříjemný soupeř. Dobrý mač. Slušný výkon i z naší strany. Produktivita mohla být lepší.

HC Sršni Kejžlice - PHN Dvorce 2:2