Poslední výsledky:
FHL: KEJŽLICE-DVORCE 7:4, SHL: PIVO-KEJŽLICE 5:4

Václav křičel: "Nesportovní chování!" Soupeře pak odlepovali od mantinelu!

18. října 2017 v 21:41 | AndrewK |  Zápasy Humpolec (FHL)
Blehy má puk v útočném pásmu parádně pod kontrolou .... přihrává ho zadovkou za sebe ... nikdo nechápeme co dělá, odevzdává ho přímo soupeři... zbláznil se...? Z našeho týmu poblíž nikdo! Následně si to soupeř šine vpřed podél mantinelu! Na to se rozjede Václav plnou rychlostí z několika metrů, rána, PLESK, soupeře rozplácne na mantinel. Soupeř leží na zemi zdrcený, Václav odjíždí jakoby se nechumelilo a křičí cosi o nesportovním chování.
Znáte ho? Vaška Kubáta? Je to obránce s přehledem, umí dát gól a vzadu se nemusíme moc bát pokud je tam on. Umí tělem odstranit hráče, většinou ale čistě a se smyslem pro fair play. V první třetině rozhodčí odpískal faul našeho hráče. V hlavě se mu to pomotalo a vyloučil hráče Draků. Václav mu šel vysvětlovat, že měl vylučovat nás a né soupeře (rozhodčímu to nepomohlo), ale jen abyste chápali, že jde tak trochu o Mirka Dušína našeho manšaftu. A teď "smrt" v přímém přenosu? ... Tam se totiž událo něco co jsme nepostřehli. Blehy měl puk.. a ten soupeř, co byl za ním ... si zakřičel o připrávku.. "hej" či něco podobného ... a Blehy přihrál. Jo, přihrál. Většina z nás by to udělala. Tady tohle rozhodčí neodpíská, nemá velkou šanci si toho ani moc všimnout kdyby pískat náhodou chtěl. Ale v ledním hokeji je tohle zakřičení, poklepání hokejkou o přihrávku či cokoliv podobného, když má váš protivník puk .. je to nesportovní chování. A dává to smysl. Jako William Wallace bojoval Václav za spravedlnost a o kousek našeho území! Statečné srdce! Můžete mít jiný názor, ale já to vidím takhle! Nemáme rádi podlost a podrazy. A Václav ukázal v tomhle utkání dvě tváře svého smyslu pro spravedlnost! Obě mají můj obdiv! JE TO REBEL!?

A co na tom, že jsme prohráli 3:0? Co na tom, že jsme celou první třetinu tlačili soupeře, trefili tyčku, břevno ... a mávající lapačku ležícího brankáře. A co že jsme další dvě třetiny hráli tužku. A že Čába před koncem přihrál soupeři do brejku na gól na 3:0. A co, že se tam Olda potácel, protože to přehnal s vodkou? A že jsme hráli blbě? Tak to někdy je. Chceme vyhrávat. Né za každou cenu. A na ledě se děje spousty věcí a občas si právě ty pamatujeme lépe a déle než výsledek. A proto, pro ty speciální zážitky spolu tolik let hrajeme hokej!

HC Sršni Kejžlice - Draci 0:3

Sestava:
Brankář: Bělda
Obrana: Olda, Mirrda, Václav, Jelen, Míchy
Útok: Čejen, Čába, Ondra K. - Blehy, Jarda Razima, Jarda Fišer - Suky, Hany, Michal Hrubý