Ze Zbilid nezbylo nic! V mači plném zvratů brali body Kejžličáci!

11. září 2017 v 20:07 | AndrewK |  Zápasy Humpolec (FHL)
První zápas sezóny 2017/2018 jsme odstartovali pokřikem, jenž se ujal na turnaji v Belgii a zmiňuje i orientaci našeho kapitána. Nabuzeni ... vstoupili jsme do první třetiny. Gólový účet letošní sezóny po přihrávce Čábery otevřel Ondra Kruntorád. Šikovně vyválčil puk Blehy a také kvalitní střelou pokořil brankáře. Osamocený před brankou uspěl s přehledem i Kovajda. Po první třetině se zdálo, že vše máme na háku. Byli jsme rychlejší a přesnější než soupeř. Ten však síly teprve nabíral. Nám (zdálo se), že docházely. Ve druhé třetině se duch Zbilid nadechl k obratu. Tahali jsme nohy. Padl gól. 3:1 .. druhý .., třetí.. a čtvrtý .. sakra. 3:4 pro ty lumpy od vedle. Soupeřův brankář si hodně dělal výlety. Toho využil Hany a při jednom takovém byl rychlejší než gólmanův návrat z vandru. Přesný a rychlý. Na to navázal brankou malej Jarda po další precizní práci Hanyho. V závěru soupeři nepomohla ani power play. Po vyhození puku z obranného pásma se ho ujal Kovajda a opuštěnou svatyni posvětil svým druhým gólem. Hula hop - 6:4. Nepřítel před branami.. tedy spíš před tou naší.. pořád šmátral černou pryží namotanou na hokejce.. až jí znovu dotlačil za záda našeho brankáře. Na to se ale Čábera nemohl dívat... vařila se mu krev... teplota stoupala ... a v brejku parádní kličkou rozplacatil to, co předtím v brance stálo a poctivě dovysmejčil již tak dost vymetenou klícku. 7:5

V poměrně okleštěné sestavě jsme si velmi dobře poradili s naším protivníkem. Pozitivní na utkání je, že se trefili téměř všichni útočníci. Pouze Michalovi Hrubému to zatím nevyšlo, ten na svůj okamžik slávy ještě čeká.

Výbornou práci v obraně odváděli Jelen a Jarda Razima! Taktéž Mirrrda a Olda se rvali jako šelmy. Dúležitým stavebním kamenem byl Bělda. První zápas bývá velmi těžký ... a Běldonátor nás několikrát výrazně podržel.

Skvělá byla podpora fanoušků! Těšíme se na další mače, sezóna začala!