Poslední výsledky:
FHL: KEJŽLICE-DVORCE 7:4, SHL: PIVO-KEJŽLICE 5:4

Tucet gólů proti Dvorcům! Půl tuctu jich zapsal Čábera!

25. září 2017 v 20:00 | AndrewK |  Zápasy Humpolec (FHL)
No Dvorce.. hmm, jo ... proti těm se nám poslední dobou nedaří - říkali jsme si v kabině a vzpomínali na poslední slavný zápas kdysi před lety, kdy proti nim Ondra Kruntorád v poslední vteřině posledního zápasu základní části vystřelil postup do play off. Už to bude taky cca 10 let.

A zase jsme nezačali dobře. Dvorečtí přejeli hřiště a ledabylou střelou překvapili Běldu. V pohodě ... Čábera srovnal. I přejeli hřiště Dvorečtí, překvapili Běldu ... v pohodě ... Čejen srovnal ... . A pak se nám teprve začalo dařit soupeře trochu drtiti. Měli jsme velké štěstí, že se Čábera den předtím vlastní krví upsal ďáblu, že mu dá svojí duši, když bude hrát alespoň rok hokej dobře (doufáme, že si domluvili rok.. a věříme tomu..., doufáme, že si nedomluvili jenom na jeden zápas). Co si budem povídat. Tohle utkání byla pořádná čertovina a to největší peklo na ledě rozpoutával satanáš Čábera! Ani vám nevím co se to tam dělo. Dostal puk .. uďělal ťuk .. a gól. Klička, piruetička, střelička .. všechno do brány. Když Čáberovi utekl puk.. hádejte kam..? Do brány! Omlouváme se, ale tohle bude asi nejčáberovatější článek v historii. Co tu chcete rozebírat, když u devíti z 12ti gólů byl Čábera? Fakt nekecám! Šest jich dal, na tři přihrál! Divný? Nepopírám! Ale je to borec! V tomhle věku? Ty kráso! Ještě že jsme toho Jardu Jágra neangažovali, motal by se akorát Čábovi pod nohy! Trefil se, udělal kličku ... hezký .. hezký Čábo! Tady neplatilo staré známé: Čtyři koně ve Dvoře, žádnej s nima neoře. S Dvoreckými oral Čába a to jich bylo pět! Nebyl tam sám, to je pravda. Vzadu si to dobře dávalo duo Ježa - Filip Honza, stejně tak klasik Vašek exceloval .. a i obranář Jarda Razima byl jistotou. Vpředu se gólem připomněli také každý dvakrát Čejen s Ondrou Kruntorádem a po jednom fíku Hany a Blehy. Všechny je ale zastínil kapitán. Soupeř dal o sedm gólů méně než my, což znamená konečné skóre 12:5 pro sršně!

Palec nahoru zaslouží Jéža za parádní přihrávku spoza branky přesně na soupeřovu hůl, který si s pukem poradil a skóroval.
Palec dolu zaslouží Bělda, kterému proskočil žabičku skákající puk lapačkou (což jsme ale viděli i v zámoří a těšíme se na jeho palce nahoru!).

HC Sršni Kejžlice - PHN Dvorce 12:5

G: 6x Čábera, 2x Čejen, 2x Ondra K., Blehy, Hany
A: 3x Čábera, 3x Razi, 2x Ondra K., 2x Čejen, Hany


Na střídačce kouč Mirrda na toto utkání připravil následující sestavu:
G: Bělda
O: F. Honza, Jéža, Vašek, Razi
Ú: Ondra K, Čába, Čejen - Blehy, Hany, malej Jarda, Michal
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama