Poslední výsledky:
FHL: KEJŽLICE-DVORCE 7:4, SHL: PIVO-KEJŽLICE 5:4

Sezóna 2017/2018 klepe na dveře! Jak to vypadá? A vzpomínáte na tu první ve FHL?

21. srpna 2017 v 9:52 | AndrewK |  Aktuálně
11. naše soutěžní sezóna ve FHL (čti amatérské hokejové lize v Humpolci) se blíží. 27.8. v neděli proběhne od 16 h. klasická předsezónní setkávačka zástupců týmů v restauraci U Žabáku. První zápas soutěže by měl proběhnout již 5.9. Kdo s kým bude hrát a zda to budou týmy z Golden, Silver či Bronze.. dozvíme se později.

Nás čeká účast v Silver league společně s týmy: HC Jižín, HC DHM, HC Zbilidy, HC DAKR(? je uvedený i v Golden), Koberovice, Dvorce, Draci a Jawa team.

Oproti loňsku k nám sestoupil Jiřín a nahoru šla Brtná.

A vzpomenete si ještě na úplně první sezónu FHL?

Tehdy jsme měli dobře rozehráno, pohybovali jsme se okolo 4. a 5. místa tehdy jediné ligy. Důležité podotknout, že velkou část sezóny odchytal v brance Míra Vodrážka, který tehdy teprve sbíral první brankářské zkušenosti. Už tehdy jsme měli několik konfliktů s týmem Ježků, kde nás dráždil především jejich vůdce Karolko! Ježci nakonec někde vyšťourali dva zápasy, které Martin Satrapa odehrál za juniory ve Světlé a byly nám odebrány body. Tabulka níže.
A ještě níže naleznete bodování z toho roku, kde především Čábera exceloval! A mezi prvními 12ti v bodování ligy byli hned 4 SRŠNI!

Kdy začne sezóna ve Světlé zatím nevíme. Zde ale proběhne setkání zástupců týmů 5.9.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama