Poslední výsledky:
FHL: KEJŽLICE-DVORCE 7:4, SHL: PIVO-KEJŽLICE 5:4

Souhrn informací před turnajem v Belgii!

3. dubna 2017 v 19:41 | AndrewK |  Aktuálně
Aktualizováno v sobotu 8.4.
Poslední článek před odjezdem, poslední informace, poslední připomínky tak, abyste na nic nezapomněli:

Sraz v Humpolci, ve čtvrtek 13.4. v 7:45, Odjezd z Humpolce v 8:00 od "parkingu" za Čáberovým domem - jako posledně. (Máchova 1607 bydlí Čába). Odtud pojedeme několika osobáky k půjčovně v Praze, kde přesedneme do "minibusů".

V půjčovně v Praze sčuch do 9:00
K Sokolovně 217, Praha 10

NEZAPOMENOUT:

POJIŠTĚNÍ - připojistit na rekreační hokej, doporučujeme VZP, dobrá cenovka, pojištění na 13.-17.4. Můžete i online na www.pvzp.cz/online-pojisteni-vzp
Pro lední hokej je třeba zaškrnout "nebezpečné sporty"

PŮLLITR, či cokoliv jiného, z čehož si rádi dáte dobrej točenej českej lahodnej pivní mok, Olda jak slíbil hradí soudeček, takže je třeba ho pěkně vyprázdnit
POŘÁDEK V TAŠCE! Jako loni, tak i nyní vás prosím myslete na to, že v autech bude málo místa na tašky/sud/apod./. V hokejových taškách věci srovnejte, holeně do sebe, lokty do helmy, atd. Pomůže nám v rychlém nalodění .. nebo naautění chcete-li. A také v tom, že taška nebude muset sedět na vašem místě, tzn. můžete jet.
HOKEJOVKA STAČÍ - neberte koniny, nejsou potřeba, další povolené zavazadlo max co si dáte pod nohy, na klín nebo si narvete do ...... , řidič může použít samozřejmě otvor někoho jiného.
KEŠ - nějaký ty euráče si vezměte, kousek od hotelu teče říčka u níž to vypadá na pěkné posezení v knajpičkách, tedy pouze ve čtvrtek. V pátek a v sobotu jsou mejdla v místě turnaje. Náš hotel je 500 metrů od historického centra Mechelenu, kde je prý parádní náměstí s pěknou radnicí a historickými domky .. a camfourek od námka je katedrála nějakýho svatýho Dyndy a ta je čoveče dokonce v UNESCO. Takže pěkný asi.

Bydlíme v NOVOTELU v Mechelenu.
K zimáku do Heist op den Berg je to asi 20 km, nějakých 30 min. cesty.
V pátek dopoledne přejedeme k zimáku mikrobusama. Tam vykydáme věci a necháme auta po zbytek pobytu ležet ladem. Na hotel a z hotelu nás bude vozit bus. Jen jeden. Každý ho musí stihnout (v kolik bude jezdit nevím, protože ten Lojza co to organizuje mi vždy odpoví jen na to na co se mu chce) Jestli jste lemplové, vemte radši víc éček na tágo. BUS si každý platí sám - 7-10 EUR/celkově za všechny cesty a osobu. V Mechelenu jsou bankomaty kousek od hotelu. Centrum, pohoda. Heist op den Berg (u zimáku) je to slabší, ale taky do 10ti min. k bankomatům dojdete (musíte jít ale správným směrem).


Jídla v ceně:
čtvrtek - nic
pátek - snídaně, večeře
sobota - snídaně, oběd, večeře
neděle - snídaně, oběd

Adresa hotelu:
NOVOTEL MECHELEN centrum
Van Beethovenstraat 1, Mechelen

Adresa zimáku:
Ice Rink "Die Swaene", Kasteelstraat 85, 2220 Heist op den Berg


Pokud bude něco nového, objeví se jako aktualizace tohoto článku.

Čepice opravdu nebudou, výrobce to nestihl.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama