Poslední výsledky:
FHL: KEJŽLICE-DVORCE 7:4, SHL: PIVO-KEJŽLICE 5:4

Jiřín dostal na frak! Čába dal hattrick! Míra půjde na nákup!

13. ledna 2015 v 19:25 | AndrewK |  Zápasy Humpolec (FHL)
Bylo třeba Jiřín přeskočit v tabulce. Nahrávalo nám, že soupeřova sestava nebyla příliš početná. My jsme se sešli v počtu hojném. Dorazil i uzdravený Tomáš Bláha. Na Jiřín jsme vlétli a vcelku brzy začali sypat branky do jejich svatyně. Začala to první branky Čáby po Jardově přihrávce překvapil brankáře přízemní střelou. Druhý gól všoupl do růžku nad vyrážečku brankáře Radim. Padáčkem nachytal na švestkách muže v masce z dálky Číra, který přidal ještě jednu pěknou branku v tento hokejový den. Po přihrávce Toma Bláhy vyčalounil pravý horní růžek kysny soupeřovi Ondra Kruntorád. I Kovajda se kvalitně prosadil. A procedil brankáře povedenou střelou i Láďa Hanousek. Další dva góly ještě přidal Čábera, který také krásně zacílil do prostoru nad lapačku, čímž završil hattrick.. Krásně trefil místo nad ledem a pravým betonem manažer Mirrrrrrrrrrrrrda Vodrážka a desátým gólem završil naší kanonádu. Bude tak muset dodat lahvinku. Bělda tentokrát měl méně práce než obvykle. Přesto jsme pod vědomím vysokého vedení později polevili ... a soupeř si vytvořil několik nebezpečných šancí. Jednou dokonce na brankové čáře zachytal Filip. I v tomto zápase však soupeř dobře trefil malou mezírku v Běldově výstroji a zabránil našemu brankáři v orgazmickém opojení způsobeném případnou nulou.

Sešli jsme se, povedlo se. Ale pokračujeme. Aktuálně se nacházíme na sedmém místě tabulky. V těsném závěsu za námi je právě Jiřín a Draci. Teď nás čekají Koberovice, aktuálně druhé v tabulce. Pojďme do nich!

Po několika stovkách zápasů se zase našel jeden, kdy stojí za to, vyhlásit tři hvězdy utkání:

1. hvězda: Čábera Radek! Neměl tentokrát asistenci! Postavil se k tomu ale jako chlap a dal tři pěkné fíky! Čába, náš kápo.
2. hvězda: Číra: Trefit se umí, o tom žádná! Vocamcať i tajhle a vodtajhledtuď. Pěkný
3. hvězda: malej Jarda: Když Čábovi na ty góly nikdo nenahraje, tak ten hattrick nikdy nedá. 0+3. Dobrá práce.

HC Sršni Kejžlice - Jiřín 10:1


G: Čába 3x, Číra 2x, Radim, Kovajda, Míra, Hany, Ondra K.
A: Jarda 3x, Kovajda, Hany, Míra, Ondra K., Radim 2x, T. Bláha

Sestava:
Brána: Bělda
Obrana: Filip, Václav, Olda, Číra,
Útok: Kovajda, Čába, Jarda - T. Bláha, Radim, Ondra K.- Mirrrrda, Hany, Jelen
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama