Poslední výsledky:
FHL: KEJŽLICE-Koberovice 2:6, SHL: Hurtova Lhota-KEJŽLICE 4:5

Z posledních dvou zápasů SHL jsme uhráli bod.

3. března 2014 v 21:21 | mirda |  Zápasy Světlá (SHL)
V rychlém sledu jsme nastoupili ve Světlé do dvou utkání proti tabulkově lepším soupeřům.

V prvním byla naším soupeřem Horní Březinka.
Zápas se nám moc nepodařil a to hlavně první třetina ve které jsme se sice ujali vedení 1:0, ale vzápětí jsme po hloupých chybách čtyřikrát inkasovali.
Ve druhé třetině se nám sice podařilo snížit na 4:3, ale opět jsme obdrželi dva zbytečné góly a bylo rozhodnuto. Na konečných 6:4 jsme snížili v poslední třetině.

HC SRŠNI Kejžlice - Horní Březinka 4: 6

G: Ondra 2x, Čába 2x
A: Čába, Čejen, Láďa

Bělda
Mirda, Olda, Vláďa
Víťa, Čába, Čejen - Fanda, Ondra P., Láďa

V posledním zápase jsme hráli proti Litrpůlu.

Na zápas se sešlo pouze osm Sršňů do pole, ale o to urputněji bojovali. Od začátku zápasu jsme na soupeře ztráceli jednu až dvě branky, ale vždy se nám podařilo soupeře dotáhnou. A díky Kovajdově brance v poslední minutě dokonce vyrovnat. V nájezdech se našim střelcům nedařilo naopak Litrpůl se v této disciplíně dominoval.

HC SRŠNI Kejžlice - Litrpůl 5:6 po nájezdech

G:Ondra P. 2X, Čába, Kovajda, Vláďa
A: Kovajda, Láďa, Euro, Mirda, Ondra P.

Bělda
Mirda, Euro, Vláďa
Kovajda, Čába, Ondra P., Víťa, Láďa

Ve čtvrtfinále se utkáme pravděpodobně s Hurtovou Lhotou a to v pondělí 10.3. a v pátek 14.3. vždy od 20:30. V zápasech bude favorit soupeř, ale Sršni je určitě potrápí.