Poslední výsledky:
FHL: KEJŽLICE-Koberovice 2:6, SHL: Hurtova Lhota-KEJŽLICE 4:5

Sršni vedou ve čtvrtfinále! Po přetahované těsně Koberovice porazili!

6. března 2014 v 19:33 | AndrewK |  Zápasy Humpolec (FHL)
Vrchol sezóny! Okamžiky napětí.., okamžiky kdy je důležitá parta, týmový duch, spolupráce, zodpovědnost, disciplína! Už to odstartovalo. Play off hokejové humpolecké Silver league je tady! Na Sršně po vítězství ve své předkolové skupině vyšel "nejhorší" tým ze skupiny vyšší - Koberovice. Nebude to s nimi jednoduché, ale první krok jsme udělali správným směrem.

Utkání pro nás ale nezačalo vůbec dobře. Chybku udělal náš nenahraditelný a jinak jistý bek Vašek Kubát a soupeř se dostal do vedení 1:0. Václav je ale týpek, který za to umí vzít. A tak o pár minut později čapl puk. Vypálil na bránu! A bez ostychu uvedl gólem do rozpaků koberovického lapače puků. 1:1. Vypadalo to, že toto utkání bude střeleckou předváděčkou našich obranných svalnatců. Dalším kdo do toho šel z hurta byl Filip Honza. U modré čáry dostal puk a nikdo ani neví proč, ale otevřela se před ním "dálnice" (a tak složité jako projet po D1 to určitě nebylo) a tak toho Filip využil a poslal jednu atomovou bombu na koberovického lapku.. - od jeho ramene, či možná nějaké jiné části jeho hrbolaté postavy .. se puk odrazil a jako atomový hřib vzlétl nad jeho hlavu .. né však vysoko ... spíš jakoby rozryl brankářovo rameno... poposkočil .. a jako tazmánský čert vlétl do sítě .. jíž rozvlnil. Holahop ... 2:1 k potěše v našem úlu. .. Přetahovaná nekončila. Soupeř srovnal na 2:2 .. odskočili jsme na 3:2.. 3:3, 4:3, 4:4. Vingl trefil Číra po pěkné přihrávce. Potom co lajna Kovajda, Čejen Čábera vyšachovala brankáře z políčka, puk sebral za brankou Čejen a šoupl ho za tyč ... šach! .. S použitím odrazu od nohy oloupal další banán Kovajda .. aby si ho pověsil na svojí letošní již tak dost košatou palmu gólových úspěchů! Kapitán Čába také nechal v tomto utkání jeden kapitální úlovek lovit koberovického lovce puků ze své sítě. Soupeř za stavu 4:4 využil přesilovku 5 na 3 a dostal se do vedení 5:4. Před třetí třetinou jsme stáhli hru na dvě lajny, po té co toto navrhl Láďa Hanousek a s Jardou se obětovali, že posedí. Zrychlilo se střídání a soupeře jsme zatlačili a dokázali mač otočit!

Soupeře jsme do určité míry eliminovali a nedovolili jsme mu tolik šancí. Ze hry jsme měli více. Na druhou stranu jsme dělali zbytečné chyby. Kdy např. při rozehrávce z obranného pásma chybovali naši útočníci, O. Kruntorád a Čába, propadli dopředu, nepodpořili obránce .. a nakonec z toho byl gól. Především jsme se udrželi v klidu v posledních minutách, kdy měl soupeř přesilovku. Celkově to nebylo zlé. V příštím zápase ale Koberovice budou více kousat, teče jim do bot. A my musíme zmobilizovat síly a tvrdě se jim postavit. Nepustit je před bránu, nepustit je do obranného pásma, nepučit jim puk! Ať jak lvové bijou o mříže, jak lvové v kleci jatí.. ať my přijdem ... ať my přijdem i na semifinálový mač! Ať my jsme Ti hrdobci!

V příštím utkání budeme oslabeni o našeho brankáře Běldu, jenž odjíždí zařizovat svatební náležitosti kamsi do dáli, tuším do Moldavie. Šťastnou cestu romantiku!

Odveta nás čeká v neděli 16.3. od 11:30! "Stačí" nám remíza pro postup. To je ale ošemetná věc! Musíme na ně vlétnout! A hlavně se nesmějí Sršni jdoucí na hasičský ples ožrat jako dobytčata, viz mač proti G-Stars! V neděli 16.3. se ukáže charakter našeho mužstva. Nemáme žádného Hadamczika, kterého bysme mohli odvolat! Nezbývá nám tedy než do bojů o medaile postoupit!

HC Sršni Kejžlice - Koberovice 6:5

G: V.Kubát, F.Honza, Číra, Čába, Čejen, Kovajda
A: Mirda, F. Honza, Čejen, O. Ježek, O. Kruntorád, Bělda

Sestava:
Brána: Bělda
Obrana: Olda, Ježa, F. Honza, V. Kubát
Útok: Kovajda, Čába, Čejen, L. Hanousek, Mirrda, Číra, J. Fišer, O. Kruntorád
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama