Poslední výsledky:
FHL: KEJŽLICE-Koberovice 2:6, SHL: Hurtova Lhota-KEJŽLICE 4:5

Sršni načepovali Koberovicím jedenáctku! Bitka! Zraněný brankář! A postup Kejžlice do semifinále!

16. března 2014 v 18:37 | AndrewK |  Zápasy Humpolec (FHL)
Z prvního zápasu, který jsme vyhráli jsme měli výhodu. Stačilo nám tentokrát remizovat. Velkou část první třetiny se hrálo 0:0. Pak na to ale Sršáni vlétli žihadlem napřed. Byli jsme ve velmi silné sestavě. Po zranění se vrátila velká hvězda kejžlických Sršáňů, Marek Honza. Dorazil také Radim Freibauer. Nechyběl Tomáš Bláha. První dva jmenovaní hráli spolu a byli u zrodu našeho vítězství. Nejdříve Radim projel kus hřiště a posadil puk do brány. Stejně tak úspěšným kanonýrem byl i Mára od Honzů. Soupeři se pak podařilo snížit na 2:1. Klíčovým byl gól vstřelený v oslabení pěti proti třem, kdy se nám (těžko popsat jak) podařilo soupeře přečíslit a zarazit mu do brány další těžkou ránu. Ve chvílích kdy jsme měli soupeře nastěhovaného před naší brankou, ouřadoval sebejistý Hugo, který v tomto zápase nahradil Běldu, který je nyní daleko za hranicemi našeho státu. Dobře pracovali i naši obránci. A celkově jsme ubránili i mnoho oslabení. Ukázkovým bodyčekem překvapil Mirrrda Vodrážka, který nastavil soupeři s pukem svá mužná hýžďata .. a přes ně mu onen nepřítel hodil nezáviděníhodné salto. Prvních pět gólů bylo rozdělených následovně: 2x Marek Honzů, 2x Radim Freibauer ... a po pěkné akci s Kovajdou se také trefil Čejen. Soupeř byl dost frustrovaný a jeden z jejich hráčů už se v jeden okamžik ani nezajímal kde je puk a rozšťouchával naše hráče dosti nevybíravě tělem. Radim si vše nenechal líbit a začal na soupeře dotírat rukou.., ten na tohle zdá se čekal a začal se ohánět pěstmi .., to už se to tam začalo sjíždět .. a Marek Honza jednoho taky popostrčil .., ze zadu se přiřítil jakýsi takýsi podivný Koberovičák .. a jako kobra umí uštknou .. uštědřil on Markovi krosček zezadu, čímž nic netušícího Marka srazil k zemi. To nevydržel Filip - Markův bratr.. a ze střídačky vlétl na led, začal hulákat na soupeře .. a pustil se do souboje hlava nehlava. Na ledě byl v jednu chvíli k vidění opravdu jen chumel těl, z nějž tu a tam vyčuhovala nějaká končetina. Márovi soupeř přetáhl dres přes hlavu. Potlučenější se však zdála papula soupeřova, nesimuloval-li, když si ji oďoubával prstem. Podivín. Situace se uklidnila s přestávkou. Po přestávce padl právě pátý gól, který dal Marek, krásně z první trefil do vinglu a koberovický gumák se špatně zvedal. Prý si obnovil nějaké zranění z lyží. Za stavu 5:1 působilo již vše rozhodnutě a tak brankář Koberovic z bezpečnostních důvodů odstoupil. Patří mu respekt za jeho obětavost pro svůj tým. Zápas dohrávali v power play, tedy v šesti v poli a s odvolaným brankářem. Proto se skóre vyškrábalo až na divokých 11:1. Třetí třetinu nestojí za to tedy nějak divočeji rozebírat. Snad bych jen zmínil gól mladého benjamínka, šestnáctiletého Jardy, který si trefou do prázdné také připsal do statistik jednu branku.

Podali jsme dobrý výkon. Až na pár výpadků v obraně, po nichž nás musel Hugo zachraňovat, jsme předvedli dobrou hru a zápas jsme rozhodli vlastní bojovností ještě před odstoupením zraněného brankáře.

Nyní nás čeká boj o medaile! Semifinále ve středu! V neděli pak buď utkání o zlato nebo o třetí flek! Doufejme, že (pravděpodobně ve středu v 19:45) vyklepneme Generali team (dříve Bar u Jeffa). Že rozstřílíme Huga našeho bývalého brankáře, který teď hájí barvy Generali teamu a paradoxně nám pomohl do čtvrtfinále proti našemu dnešnímu soupeři. Nebude to lehké, ale pokud budeme hrát znovu podobně, rozhodně máme šanci postoupit do finále!

HC Sršni Kejžlice - Koberovice 11:1

G: R. Freibauer 4x, M. Honza 3x, F. Čejka, R. Čábera, J. Fišer
A: L. Hanousek, O. Ježek, 3x M. Honza, 4x R. Freibauer, R. Čábera, Hugo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama