FHL: KEJŽLICE-JAWA A 5:0, SHL: PIVO-KEJŽLICE

Porážka od Zboží

22. února 2011 v 22:19 | mirda |  Zápasy Světlá (SHL)

V sobotu 19.2. jsme odehráli zápas ve světelské SHL proti týmu ze Zboží.

Favoritem zápasu byl náš soupeř, což potvrzoval od úvodního buly a svou převahu brzy vyjádřili i brankami a ujali se vedení 3:0. V první třetině se Sršňům vůbec nepodařilo navázat na dobré výkony z předešlých zápasů.

V úvodu druhé třetiny se podařilo Ondrovi snížit v oslabení, když proměnil samostatný únik. V této části hy byla naše hra už lepší, ale i přes zlepšení jsme inkasovali čtvrtou branku. Stav po druhé třetině 4:1.

I začátek třetí třetiny naznačil zlepšení naší hry a v přesilovce Vláďa snížil na 4:2. Ale soupeř rychle odpověděl a opět nám odskočil na rozdíl tři branek. V závěru zápasu se podařilo dát gól Čábovi. Do konce zápasu jsme ještě měli pár příležitostí zápas zdramatizovat, ale díky nepřesné koncovce se to už nepodařilo.

HC Zboží - HC SRŠNI Kejžlice 5:3