Poslední výsledky:
FHL: KEJŽLICE-JAWA A 5:0, SHL: PIVO-KEJŽLICE

Nečekaný bod s Hurtovkou

9. února 2011 v 21:13 | mirda |  Zápasy Světlá (SHL)

V pondělí 7.2. se hrál další zápas SHL proti nejlepšímu týmu soutěže Hurtově Lhotě.

Hned úvod zápasu začal pro Sršně černě a po dvou minutách prohrávali 2:0, když v obou případech obrana nestačila reagovat na rychlé hráče soupeře. A bylo ještě hůř, to v šesté minutě Hugo kapituloval po třetí, když nestačil reagovat na prudkou střelu do šibenice. V dalším průběhu třetiny Hurtovka polevila v tempu to našemu týmu vyhovovalo a alespoň trochu srovnal krok i když soupeř byl stále velmi nebezpečný.

Na začáteku druhé třetiny se podařilo našemu prvnímu útoku dobrým pohybem udělat zmatek v útočném pásmu a po střele Ondry snížit na 3:1. V dalším průběhu byli hráči Hurtovky sice lepší po hokejové stránce, ale Sršni bojovali, výborný Hugo a trochu štěstí nás uchránili od další inkasované branky naopak po přesném Vácově pasu Ondra v samostatném nájezdu zachoval klidnou hlavu a střelou nad lapačku snížil na 3:2. Tento stav platil po druhé třetině.

I třetí třetina nabízela podobný obraz hry, ale hráči Hurtovky již přestali hrát kombinačně a snažili naši obranu překonat individuálními průniky, to se jim nedařilo. To byl způsob hry, který vyhovoval především našemu prvnímu útoku, který dobře odebíral puky a byl nebezpečný před soupeřovou svatyní. Cca v 15 minutě vybojovali ,,JeSaKr" puk v naší třetině a přesnou nahrávkou uvolnili Martina, který tváří v tvář brankaři střelou mezi betony vyrovnal na 3:3. V závěru jsme ještě zbytečně faulovali. Přesilovka soupeře byla velmi nebezpečná, ale Hugo s pomocí všech hráčů na ledě dokázal naší bránu uchránit a tak získat cenný bod.

O bonusovém druhém bodu se rozhodovalo v samostatných nájezdech.

Začínal Ondra, který svou oblíbenou střelou nad lapačku tentokrát neuspěl, zato hráč Hurtovky, který zná Huga ze svého působení v Čejově a tentokrát Huga přelstil. - 1:0.

Ve druhé sérii Jéža nedokázal zakončit přesně svůj blafák. Soupeř také neuspěl. 1:0.

Třetí nájezd na sebe vzal Martin, který sice brankáře překonal, ale jeho střelu zastavila tyč. Hurtova Lhota nás tedy porazila 4:3 po nájezdech.
I přes porážku na nájezdy, měli Sršni velkou radost z bodu i protože jako první tým SHL dokázal po čtrnácti zápasech obehrát Hurtovu Lhotu alespoň o bod a vstřelit jí více jak dva góly.

Hurtova Lhota - HC SRŠNI Kejžlice 4:3 po nájezdech

G: Ondra 2x,Martin
A: Jéža, Váca, Zdenda

Hugo
Zdenda, Michal, Váca, Mirda
Ondra, Martin, Jéža - Víťa, Číra, Láďa - Petr, Vláďa, T.Vacek

Další zápas SHL odehrajeme v sobotu 19.2. od 17:00 proti hodně silnému Zboží, které nám v minulém zápase nadělilo desítku.