Devítka Kadlečáku

4. února 2011 v 23:41 | mirda |  Zápasy Světlá (SHL)

Ve středu 2.2. jsme se utkali s Kadlečákem v rámci SHL. V tomto zápasem jsme byli jasným favoritem. Tyto papírové předpoklady jsme bezezbytku splnili. Po celý zápas jme měli jasnou převahu, kterou jsme vyjádřili i brankově.

Skóre zápasu otevřel hned v úvodu Víťa po nahrávce Čáby. Potom přišli velké chvíle Číry, kterému se podařilo dát dvě branky během jednoho střídání a svoje gala představení v první třetině završil i třetím gólem.

I druhou třetinu jsme byli páni na hřišti a skóre jsme navýšili na rozdíl šesti branek, kdy úspěšnými střelci byli Láďa a Mirda.

Hned v úvodu závěrečné části hry dal svůj čtvrtý gól v zápase Číra. I když jsme měli stálou převahu tak jsme inkasovali, když soupeř využil nepřesností v naší obrané hře. Ale další góly v síti Kadlečáku přibývaly a zastavily se až na čísle devět. Své branky přidali Zdenda a Čába. I přes naši snahu se nepodařilo dovršit kýženou desítku.

Kadlečák - HC SRŠNI Kejžlice 1:9

G: Číra 4x, Víťa, Mirda, Láďa, Zdenda, Čába
A. Čába 3x, Ondra 4x, Láďa 2x, Jéža

Hugo
Zdenda, Dušan, Míchy, Michal
Ondra, Číra, Petr - Víťa, Čába, Láďa - Mirda, Jéža, T. Vacek

V dalším kole narazíme na soupeře z nejtěžších a to týmu z Hurtovi Lhoty. Zápas se hraje v pondělí 7.2. od 20:30.