Porážka mistra

9. prosince 2010 v 19:46 | mirda |  Zápasy Humpolec (FHL)
Ve středu 8.12. jsme se utkali s největším favoritem FHL Zmišovicemi.

Úvod zápasu přinesl opatrnou oťukávanou, ve které jsme si moc šancí nevytvořili. Zmišovice se tlačili před naší branku, ale Hugo dokázal pokrýt všechny střeli. Sršni kontrovali rychlými protiútoky a dokonce se po jednom z nich se podařilo Ondrovi dopravit puk do sítě. I v dalším průběhu třetiny jsme hráli dobře a soupeře nepouštěli do velikých šancí, když už to vypadalo že třetinu dohrajeme bez obdrženého gólu, tak Míchy nezasáhl na obrané modré kotouč a tak soupeř postupoval ve dvou na Huga, který neměl šanci s přečíslením něco udělat. Stav po první třetině 1:1.

Vstup do druhé třetiny se Sršňům nevydařil a brzy inkasovali. I v dalším průběhu jsme nehráli tak jako v prvním dějství, naše šance jsme nedokázali proměnit a v obraném pásmu často zmatkovali a i proto jsem dostali třetí gól a po druhé třetině jsme prohrávali 3:1.

V přestávce mezi třetinami se prohnala na střídačce Sršňů bouřka, ve které jsme si vše vyříkali a upozornili jsme se na chyby.
V úvodu třetí jsme se dostali do oslabení, ale to jsme zvládli výborně v obraně a ještě navrch Čejen unikl obránci a snížil na 3:2. I na dále jsme napadali soupeřovu rozehrávku a snažili se eliminovat dobře hrající útočníky Zmišovic, což se dařilo a přineslo i své ovoce, když po nahrávce Čejena vyrovnal na 3:3 Kovajda. Po vyrovnání jsme hráli opět velmi dobře a po individuální akci Čábi jsme se ujali vedení. Na další gól v síti Zmišovic se nečekalo dlouho. Ondra vystihl rozehrávku obránců a zvýšil na 5:3. Jenže soupeř záhy odpověděl a dokázal snížit na 5:4. Zápas se chýlil ke konci a tlak Zmišovic, který byl vylepšen přesilovkou pět na tři, sílil. Jenže obětavě hrající Sršni dokázali odolat a mohli slavit velmi cenné vítězství!!!

Zápas jsme zvládli i když hlavně ve druhé třetině to nebyl ideální výkon. Škoda je zranění Ládi, kterému přejeme brzký návrat na led.

HC SRŠNI Kejžlice - HC Zmišovice 5:4

G: Ondra 2x, Čába, Kovajda, Čejen
A: Martin, Čejen, Váca, Ondra

Hugo
Míchy, Zdenda, Váca, Filip
Ondra, Martin, Motanáš - Čejen, Čába, Kovajda - Víťa, Mirda, Láďa

V dalším kole narazíme na letos výborný Větrný Jeníkov. Zápas se hraje v sobotu 18.12. od 12:15.