Poslední výsledky:
FHL: KEJŽLICE-Koberovice 2:6, SHL: Hurtova Lhota-KEJŽLICE 4:5

Debakl od Zmišovic

12. ledna 2009 v 23:23 | AndrewK |  Zápasy Humpolec (FHL)
Tým Sršňů se v neděli sešel v kabině ve velmi dobré náladě. Netušíc, že úsměvy hráčů trnout začnou tempem nezvyklým. Sotva utkání začalo, vymetl nám první hráč soupeře z naší branky první pavučinku. Následovala druhá a třetí. Snad během prvních 5ti minut donutili hráči Zmišovic našeho brankáře třikrát lovit puk ze sítě. Navíc došlo ke zranění Ježi, který utkání nedohrál. Podle prvních informací se však jeho stav lepší. Těžko rozebírat jednotlivé pasáže hry. Snad se nedá říct, že by naše hra byla nedisciplinovaná. Zkrátka jsme v onen den, v onu hodinu neuměli hrát hokej. Kdo ví, jak se takové věci stávají. Puky nám odskakovaly od hokejek, nebyli jsme schopni si přihrát, mnohdy vyhodit, odstavit hráče od puku, vystřelit. Kdyby všechny naše střely (z nichž nutno podotknout snad ani jedna nebyla opravdovou hrozbou pro brankáře) propadly do brány, nedali bysme tolik gólů, kolik jsme jich obdrželi. Po chaotickém výkonu v první třetině se skóre ustálilo na stavu 5:0 pro našeho soupeře. Ve druhé třetině, jakoby se zdálo, že náš výkon bude lepší. Omezili jsme počet útoků soupeře a občas se na pár okamžiků (ač s řídkostí střelby) poklouzali v jeho obraném pásmu. V polovině utkání jsme však znovu neudrželi dobře kombinující borce ze Zmišovic a inkasovali další dva slepené góly. Jim vycházelo všechno. Nám nic. Chatrné postavy zhroucených Sršňů, střídaly se na ledě, aby čelily salvě zmišovických dělostřelců. Křeč v obličejích, křeč v rukou. Byli jsme marní. Výprask, jímž nám oplatili hráči našeho soupeře povánoční porážku byl ostudný. 13:0. Utkání řídil Michal Bláha. Děkujeme.

Ježa, Martin, Ondra, Víťa, Čejen, Kovajda, Jarda
Další utkání po volném víkendu v sobotu 24.1. ve 20:30 proti Křelovicím. Již na nás nečeká lehký soupeř. Jak se říká.. pro Sršně už jakoby tímto začalo play off.. každý zápas pro nás bude vyřazovacím soubojem...